Kupón ako krásny darček? Vieme, ako na to!

Riešite darčeky v dostatočnom predstihu, alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? Či už patríte medzi "vianočných poctivcov" alebo darčeky naháňate 24-tého po benzínkach, máme pre vás skvelý tip. Aj kupón zo ZľavaDňa vie byť naozaj veľmi pekný a vkusný darček - a trvá to doslova len pár klikov :)

Samozrejme, je skvelé ak darček, ktorý ste vybrali svojim blízkym k vám skutočne stihne prísť včas. Práve preto sme pre vás pripravili tieto darčeky s doručením do Vianoc. Čo ak sa však rozhodnete darovať zážitok, pobyt alebo jehoducho nestíhate a potrebujete využiť rýchlu vianočnú prvú pomoc?

Aj tento rok sme pre vás pripravili niekoľko možností, ako z "obyčajného" kupónu zo ZľavaDňa vytvoríte krásny darček.

Ako na to?

Každému svojmu kupón viete veľmi rýchlo vytvoriť pekný vzhľad. Darčekový kupón môžete vybrať hneď v nákupnom košíku:

alebo po nákupe vo svojom konte na ZľavaDňa, stačí zvoliť "Moje kupóny":

Zobrazí sa vám okno, kde máte na výber niekoľko možností, ako pretvoríte obyčajný kupón na skvelý darček!

 

Vyberte si darčekový motív

Zvoľte záložku "Darčekový" a rozprestrie sa pred vami paleta množstva krásnych darčekových motívov. Samozrejme sme pre vás pripravili aj 15 špeciálnych vianočných motívov, ktoré sa hodia pod každý stromček :)

 

Skladačka

Staré známe "vyrobené darčeky urobia najväčšiu radosť" platí stále. To je evergreen každých Vianoc :) Vytvorte milú obálku, do ktorej vložíte svoj kupón. Nič viac okrem nožničiek nebudete potrebovať, všetko podstatné sme pre vás totiž už pripravili! Jedna strana obsahuje samotný kupón a na strane druhej nájdete motív skladačky s návodom. Nemusíte sa báť, túto obálku dokáže poskladať naozaj každý.  Stačí postupovať podľa nášho návodu:

 

Darčeková poukážka na nákup

Neviete si rady s výberom? Niekedy je trafiť správny darček naozaj ťažké... Nechajte to teda na obdarovanom! :) Venujte mu kredit na nákup na ZľavaDňa v podobe Darčekovej poukážky, aby si sám vybral, čo mu urobí najväčšiu radosť. K dispozícií je niekoľko cenových variantov, od 15 do 150 EUR. Poukážka je teda vhodná, či už na maličkosti, alebo aj ak chcete venovať napríklad pobyt. A to všetko v štýlovom a elegantnom dizajne, ktorý môžete poskladať a vložiť do obálky, alebo jednoducho odstrihnúť a získate tak krásnu dačekovú poukážku.

 

Tak vidíte, aj kupón vie byť naozaj štýlový darček. Vybavte darčeky rýchlo a na pár klikov so ZľavaDňa a užívajte si už len tú pravú vianočnú atmosféru,

 


Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Jakub Ježík

Marketingový špecialista

Jakub sa venuje online marketingu. Rád píše, vymýšľa všetko možné a stará sa o tvorbu video obsahu. Vo voľnom čase ho baví história, hudba a cestovanie.

Ďalšie články z kategórie Inšpirácie: