O autorovi

Peter Blažečka

PR a Marketing Manager

Peter má na starosti komunikáciu s médiami a partnermi, ako aj fungovanie tohto blogu :) Rád píše, ešte radšej číta a zaujíma sa o najnovšie trendy v marketingu. Obľubuje futbal, cestovanie, jedlo a má slabosť na fyziku.

Ako sPRávne komunikovať s médiami

Ako sPRávne komunikovať s médiami

Každá firma by chcela, aby sa o nej písalo. V najlepšom prípade pozitívne, ideálne zadarmo. Ako to však dosiahnuť? Nie každá firma môže vyrábať „ajfóny“, alebo predávať nápoj dávajúci krídla. Niekto musí dodávať aj „bežné“ produkty. Také, na ktoré nie je rad 24 hodín pred uvedením na trh. Dá sa to, no nie je to vždy jednoduché.
Ako vám pomôže výskum z Harvardu pri zvyšovaní tržieb?

Ako vám pomôže výskum z Harvardu pri zvyšovaní tržieb?

Viete, ako spolu súvisí používanie eko nákupných tašiek s nákupom nezdravých potravín? Štúdia z Harvardu ukazuje, že zákazníci, ktorí pri nákupe používajú vlastné tašky, si častejšie doprajú nezdravé veci. Viac sa dozviete v článku.
10 bezplatných nástrojov, ktoré pomôžu vášmu biznisu

10 bezplatných nástrojov, ktoré pomôžu vášmu biznisu

Každý majiteľ či prevádzkar sa musí vysporiadať s množstvom úkonov od riadenia ľudí, cez marketing, až po analýzy predaja. Našťastie, na internete nájdete množstvo bezplatných a veľmi užitočných nástrojov, ktoré zjednodušia vaše podnikanie.
5 jednoduchých tipov ako premeníte užívateľa ZlavaDna.sk na svojho lojálneho zákazníka

5 jednoduchých tipov ako premeníte užívateľa ZlavaDna.sk na svojho lojálneho zákazníka

Často sa stretávame s presvedčením, že ľudia chodia na zľavové portály iba hľadať zľavy a do prevádzok sa nevracajú. V spotrebiteľskom prieskume sme zistili, že až 57 % našich zákazníkov si vďaka ponuke u nás našli obľúbený podnik, do ktorého sa vracajú za plnú cenu. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu vyťažiť z ponuky na ZlavaDna.sk čo najviac.
ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 8 bezpečných spôsobov platieb

Odstúpenie od kúpy kupónu

Do 14 dní môžete odstúpiť od kúpy kupónov a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov