Veľká noc 3x inak: tradične aj v bublinkách

Ak už teraz plánujete útek pred šibačmi, máme pre vás zopár zaujímavých tipov. Tento rok môžete Veľkú noc stráviť v lone prírody, vo vírivke s bublinkami alebo spoznávaním slovenských tradícií. Jedna vec je istá, čaká vás kopec zábavy a parádny oddych.

 

Veľká noc v raji

Poďte si cez sviatky oddýchnuť do Slovenského raja. Okrem nádhernej prírody, za ktorou tu návštevníci tradične cestujú, vás čaká aj výnimočný veľkonočný program. Ak sa rozhodnete pre ubytovanie v 3-hviezdičkovom Grand Hoteli Spiš, zoberte určite celú rodinku. Zabavia sa tu totiž malí aj veľkí.

Počas celého pobytu bude prebiehať premietanie rozprávok. V sobotu vyrazíte na túru na Tomašovský výhľad, a potom vás čaká večerná zábava.  Na nedeľu je na programe spoločné varenie guľášu, poobede deti zabaví animátorka a perfektný deň zakončí grilovačka a vystúpenie ľudového súboru. Tento rok si veľkonočné sviatky aj s kultúrnym programom užijete v obklopení Slovenského raja!

Chcem vyskúšať

 

Zaujímavosť v okolí:

 

Folklórna Veľká noc v Trenčianskych Tepliciach

Ujsť pred oblievačkou do kúpeľov, to znie ako geniálny nápad. Veď pod lampou býva predsa najväčšia tma :) Trenčianske Teplice sú obľúbené hlavne pre možnosť oddychu v kúpeľoch. Ak sa rozhodnete stráviť veľkonočný pobyt práve tu, čakajú vás sviatky na ľudovú nôtu.  Užijete si posedenie pri folklóre a heligónke s ľudovými pesničkami a tancom.

Nebol by to však správny oddych v Tepliciach bez vodného relaxu! Na pobyte v 4-hviezdičkej Vile Anna vás čaká aj neobmedzený vstup do 14-metrového plaveckého bazéna, rekreačno-oddychového bazéna, ale aj do saunového sveta. No a deň zakončíte na sviatočnej veľkonočnej večeri.

Chcem vyskúšať

 

Zaujímavosť v okolí:

 

Prechádzky aj wellness

Ráno sa zobudíte a máte okamžite chuť niekam vyraziť? Ak na dovolenke okrem leňošenia radi spoznávate okolie, pobyt na Plejsoch si zamilujete. Ranná kávička na terase s takýmto  nádherným výhľadom chutí akosi lepšie :) V okolí nájdete kopec zaujímavostí, ako napríklad Kaštieľ vo Fričovciach alebo Hámre v Medzeve.

Po návrate z výletu vám určite dobre padne oddych v bublinkách.  Počas pobytu môžete neobmedzene využiť ponuku wellnesska - bylinkovú, infra a fínsku saunu, tepidárium, bazén aj vírivku.

No a ak so sebou pobalíte aj svojho drobca (do 12 rokov má pobyt zadarmo) určite si dovolenku v Hoteli Plejsy*** SPA & Fun Resort užije rovnako. Kým vy budete oddychovať, vaše dieťa sa vyšantí v detskom kútiku, na ihrisku alebo na programe s animátormi. Dovolenka na Plejsoch je preto vhodná naozaj pre celú rodinu.

Chcem vyskúšať

 

Zaujímavosť v okolí:


Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Jakub Ježík

Marketingový špecialista

Jakub sa venuje online marketingu. Rád píše, vymýšľa všetko možné a stará sa o tvorbu video obsahu. Vo voľnom čase ho baví história, hudba a cestovanie.

Ďalšie články z kategórie Cestovanie: