VIDEO TRÉNING #3: Nie je pekáč ako pekać

Počas karantény sme boli náchylnejší maškrtiť :) Mnohí sme skúšali nové recepty, vypekali koláče, kváskovali... Teraz je konečne čas vymeniť pekáč sladkých dobrôt za pevné brucho. Znie to ako riadna makačka, čo? V našom 3. video tréningu s trénermi z CVIČTE.SK uvidíte, že cvičenie môže byť aj zábava.
 
Sledujte profesionálnu trénerku Leu Grančič, ktorá vám predstaví komplexné cviky s dôrazom na brucho. Netreba však zabúdať na pitný režim, rozcvičku a záverečný strečing.
 

 

Tento tréning je ukážkou z video programu SUPER BODY od CVIČTE.SK na domáce cvičenie s top slovenskými trénermi.  Sú to krátke účinné cvičenia do 30 minút, s dôrazom na najproblematickejšie partie. Čaká vás 12 video tréningov, a viac než 5 hodín domáceho cvičenia. Cvičte kedykoľvek a kdekoľvek!

Pozrieť ponuku Video tréningy SUPER BODY

 

 


Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Barbora Hargašová

Online marketing špecialistka

Barborka má pod palcom všetky sociálne siete, hlavne jej obľúbený Instagram :) Okrem toho pre vás rada píše blogy, chystá tematické kampane a hviezdi vo vlogoch. Zo všetkého najradšej však pečie, čo robí radosť nielen jej, ale aj všetkým kolegom v ZľavaDňa.

Ďalšie články z kategórie Inšpirácie: