Vytvorte si pekný darčekový kupón

Povedzme si to narovinu. Kupón je super darček. Môžete darovať zážitok, oddych, spoločné chvíle, proste niečo, čo sa ťažko zhmotňuje a pritom má veľkú hodnotu. Niekedy sa nám však mohol zdať príliš jednoduchý, nudný, jednoducho mu chýbal "wau" efekt. Toto však už neplatí :). Pripravili sme pre vás 24 darčekových motívov s vlastným venovaním, ktoré potešia vašich blízkych nielen na Vianoce, ale aj na narodeniny, promócie, svadby alebo len tak pre radosť.

Ako na to? Všetky motívy darčekových kupónov nájdete priamo vo vašom konte. Stačí si len vybrať a nechať pracovať fantáziu pri písaní venovania.

Takto sme sa pohrali my. Ako bude vyzerať ten váš? :)

Všetkých 24 motívov kupónov si môžete prezrieť vo vašom konte. Ak vám chýba vhodný motív na vašu príležitosť, napíšte nám, radi ich doplníme.Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Matus Klco

Marketing Director

Matúš vedie náš interný marketingový tím a zastrešuje spoluprácu s externými dodávateľmi. Obľubuje kampane s pozitívnou ROI a testovanie nových nástrojov. Rád cestuje, športuje, pozrie si dobrý film a vychutná dobré jedlo.

Ďalšie články z kategórie Vaša ZľavaDňa: