Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Drevenička Anička

Útulná Drevenička Anička – Liptovská Mara vyrástla v malebnej dedinke Liptovský Trnovec, ktorý sa nachádza v blízkosti obľúbenej vodnej nádrže Liptovská Mara, len 7 km od Liptovského Mikuláša. Drevenička sa nachádza v areáli Liptovské chaty pod číslom 16. Drevenička ponúka ubytovanie pre 8 ľudí v troch samostatných izbách a k dispozícii je ešte aj rozťahovací gauč pre 2 osoby nachádzajúci sa v obývačke (celková kapacita ubytovania je 10 ľudí) s dvoma samostatnými kúpeľňami, priestrannou obývačkou s krbom, jedálenským stolom a funkčne vybavenou kuchynkou. Každá izba ponúka krásne výhľady na hory a okolitú prírodu. Exteriér dreveničky ponúka vonkajšie terasové sedenie, záhradnú hojdačku a trávnatú plochu pre detičky. Možnosť parkovania pri dreveničke, bezplatná wifi, sezónny bar, bazén a detské ihrisko v areále dreveničiek. Pre milovníkov súkromného wellness je k dispozícii sauna a drevená kaďa za príplatok. Drevenička má vynikajúcu polohu, nakoľko sa v jej okolí nachádzajú obľúbené atrakcie pre detičky (Vila Betula), mládež aj dospelých (Aquapark Bešeňová, Tatralandia), mnoho turistických aj cyklistických chodníkov, vodné atrakcie v blízkosti Liptovskej Mary, vynikajúce lyžiarske strediská v okolí.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 022 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Drevenička Anička

Liptovský Trnovec 516
031 01 Liptovský Trnovec
+421 908 813 771

Check in od 15.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

info@iloveliptov.sk
https://www.iloveliptov.sk/drevenicka-anicka

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • krb krb
  • chata chata

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar