CHATA 116 a APARTMÁN 334 je ubytovanie ktoré sa nachádza priamo v areáli dovolenkového rezortu Holiday Village Tatralandia, 200 metrov od vodného sveta TATRALANDIA, TATRAPOLIS - svet miniatúr, HURICCANE FACTORY a ZOO KONTAKT. Vďaka jedinečnej polohe ubytovania v areáli vedľa najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Ubytovanie pri Tatralandii CHATA 116

CHATA 116 a APARTMÁN 334 je ubytovanie ktoré sa nachádza priamo v areáli dovolenkového rezortu Holiday Village Tatralandia, 200 metrov od vodného sveta TATRALANDIA, TATRAPOLIS - svet miniatúr, HURICCANE FACTORY a ZOO KONTAKT. Vďaka jedinečnej polohe ubytovania v areáli vedľa najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom a množstvom bazénov, predstavuje chata a apapartman vynikajúcu voľbu pre dovolenku rodín s deťmi, či všetkých návštevníkov, milujúcich dokonalý relax ale aj aktívny oddych a turistiku. V blízkosti ubytovania je umiestnená rovnako Liptovská Mara. Chata a apartmán sa nachádzajú priamo v areáli dovolenkového rezortu Holliday Village Tatrandia - Liptovský Mikuláš, v tesnej blízkosti vodného sveta Tatralandia.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 624 156 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Ubytovanie pri Tatralandii CHATA 116

Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš

lakotova2@gmail.com
https://www.ubytovanie-tatralandia.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar