Hotel Helenenburg*** leží v nadmorskej výške 1100 m. n. m. a ponúka výborné podmienky letnej či zimnej dovolenky v jednom z najkrajších turistických a lyžiarskych stredísk Rakúska a je ideálnym miestom pobytu pre rodiny s deťmi. Ďalšou výhodou hotela Helenenburg*** je prírodná, zľahka mineralizovaná radónová voda, ktorej...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Helenenburg

Hotel Helenenburg*** leží v nadmorskej výške 1100 m. n. m. a ponúka výborné podmienky letnej či zimnej dovolenky v jednom z najkrajších turistických a lyžiarskych stredísk Rakúska a je ideálnym miestom pobytu pre rodiny s deťmi. Ďalšou výhodou hotela Helenenburg*** je prírodná, zľahka mineralizovaná radónová voda, ktorej teplota je 44 - 47°C. Radónová voda priaznivo pôsobí pri liečení ochorení pohybového ústrojenstva, poškodeniach krvného obehu a imunity kože. V hoteli príjemne prekvapí slovensky hovoriaci personál, ktorý ochotne poradí a pomôže počas celého pobytu. K hotelu priamo vedie zjazd lyžiarskej trate. Návštevníci môžu využiť saunu, fitness, radónové procedúry priamo v hoteli.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 587 018 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Helenenburg

Kötschachtalerstrasse 18
5640 Bad Gastein

helenenburg.at@gmail.com
http://www.helenenburg.at/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 8 bezpečných spôsobov platieb

Odstúpenie od kúpy kupónu

Do 14 dní môžete odstúpiť od kúpy kupónov a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov