Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Penzión nad Bankou

Všetky izby a suity v Penzióne nad Bankou sú vybavené TV, písacím stolom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou. V niektorých z nich sa nachádza rozkladacia pohovka a posedenie. V reštaurácii na mieste si môžete vychutnať rôzne pokrmy. Do najbližšieho obchodu s potravinami prídete odtiaľto peši do 5 minút. V penzióne môžete za príplatok navštíviť saunu a krytý bazén, dopriať si masáž či využívať gril a súkromné ​​parkovisko. Z penziónu sa môžete vybrať na prechádzku po Hlavnej ulici, kde si môžete pozrieť Spievajúcu fontánu i Štátne divadlo Košice, vypočuť si zvonkohru a navštíviť mnoho reštaurácií, kaviarní, cukrární a barov, ktoré sa nachádzajú iba pár krokov od penziónu. Hlavná železničná a autobusová stanica sú vzdialené 800 metrov. Na košické letisko sa dostanete po 5 km.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 034 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Penzión nad Bankou

Kováčska 63
040 01 Košice
+421940568317

info@penzionnadbankou.sk
http://penzionnadbankou.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar