Rehab Klinik v Rači má vynikajúci personál. Najlepšie hodnotená hlavná fyzioterapeutka Bc. Eva Slamová, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti fyzioterapie a rehabilitácie. Pracovala v Kováčovej. Odborný prístup fyzioterapeuta Mgr. Adama Bednárika, certifikovaný vo viacerých oblastiach fyzioterapie. Počas vyšetrenia je...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Rehab – Klinik

Rehab Klinik v Rači má vynikajúci personál. Najlepšie hodnotená hlavná fyzioterapeutka Bc. Eva Slamová, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti fyzioterapie a rehabilitácie. Pracovala v Kováčovej. Odborný prístup fyzioterapeuta Mgr. Adama Bednárika, certifikovaný vo viacerých oblastiach fyzioterapie. Počas vyšetrenia je zabezpečená diskrétnosť a individuálny prístup. Ďalej tu na zákazníkov čaká odbornosť, profesionalita, vnútorné presvedčenie, príjemné prostredie, fyzické aj psychické uvoľnenie, kvalifikovaný prístup, motivácia, ochota.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 125 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Rehab – Klinik

Žitná 48
83106 Bratislava,

info@rehabklinik.sk
https://rehabklinik.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 8 bezpečných spôsobov platieb

Storno kupónu

Do 14 dní môžete kupóny stornovať a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov