Už od decembra 2019 ponúkame hosťom namiesto pôvodného apartmánu Patty XL samostatné 4 ubytovacie jednotky. Kompletne zrekonštruované izby s podlahovým kúrením sú plne vybavené všetkým potrebným. K dispozícii sú 3 ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou. Izby sa...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

UBYTOVANIE PATTY GARNI

Už od decembra 2019 ponúkame hosťom namiesto pôvodného apartmánu Patty XL samostatné 4 ubytovacie jednotky. Kompletne zrekonštruované izby s podlahovým kúrením sú plne vybavené všetkým potrebným. K dispozícii sú 3 ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou. Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej budovy lyžiarskej školy Patty ski, teda priamo na zjazdovke Patty č.17, len pár metrov od detského mestečka Donovalkovo. Nenájdete iné ubytovanie bližšie k zjazdovke, len zídete po schodoch a ste na svahu (alebo v Donovalkove).

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 137 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

UBYTOVANIE PATTY GARNI

Mistríky 467
976 39 Donovaly
+421 908 177 667

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

donovalkovo@donovalkovo.sk
https://donovalkovo.sk/ubytovanie

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • štúdio štúdio
  • apartmán apartmán

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar