Deň splnených prianí

Urobte radosť niekomu, kto si to naozaj zaslúži! Vyhrajte pobyt v tých najlepších hoteloch.
Stačí, ak si vyberiete jeden z hotelov, ktorým by ste vašim blízkym splnili prianie o vysnívanej dovolenke a napíšte nám, prečo by sme mali obdarovať práve jeho. Žrebovať budeme 6. decembra.

Hotel Panorama Resort****

Darčekom v podobe dovolenky v Hoteli Panorama**** darujete pobyt v oblakoch priamo na Štrbskom plese. Skvelý oddych v krásnej prírode, prechádzky, turistika a ten úžasný tatranský vzduch... Priamo na izbe bude obdarovaného čakať fľaša vína, oddychovať bude vo wellness a saunách a v rámci polpenzie ochutná aj miestnu kuchyňu. Pre najmenších je k dispozícií neobmedzený vstup do nového detského sveta PANORAMA.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

GRAND HOTEL BELLEVUE****

Pobyt v obľúbenom 4-hviezdičkovom Grand Hoteli Bellevue poteší každého milovníka Tatier aj dokonalého oddychu na najvyššej úrovni. Obdarovaný určite ocení jeho ideálnu polohu, odkiaľ bude s radosťou vyrážať na potulky prírodou (3 min. od hotela je zastávka TEŽ Starý Smokovec). No a po turistike si zamiluje relax v novom modernom TOP wellness centre, ktoré si môže užívať neobmedzene počas celého pobytu!

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Elizabeth****

Priamo pod Trenčianskym hradom leží slávny secesný hotel Elizabeth****, kde si dokonale oddýchnu milovníci histórie, relaxu aj romantiky. Hotel získal niekoľko prestížnych ocenení ako napríklad World Hotel Luxury Awards 2021 (Najlepší romantický hotel na Slovensku) či Najlepší historický mestský hotel Európy. Obdarovaný tu bude obdivovať unikátny rímsky nápis na hradnej skale a historickú atmosféru dovedie k dokonalosti luxusné wellness centrum v štýle rímskych kúpeľov.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Diplomat****

Pobyt uprostred prekrásnej Rajeckej doliny poteší každého, kto miluje wellness a oddych v bublinkách. Môže sa tu venovať športu, hlavne však relaxovať vo wellness s priestranným bazénom, saunami či vo fitness centre. Na izbe bude pripravený župan aj papučky, takže už stačí len skočiť do bubliniek a relaxovať. Vďaka srdečnému a pohostinnému personálu sa tu bude každý cítiť veľmi príjemne a domov as vráti oddýchnutý a plný čerstvých síl.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Château Appony****

4-hviezdičkový pobyt v Château Appony v Oponiciach pri Nitre premení sen o kráľovskej dovolenke na skutočnosť. Obdarovaný tu okúsi pôvab šľachtického života na vlastnej koži! Navštívi unikátnu barokovú knižnicu, zrelaxuje vo wellness s výhľadom na park a v hotelovej reštaurácii ochutná špičkovú gastronómiu. Špičkový personál ho bude s úsmevom rozmaznávať na každom kroku. Takýto pobyt by ocenil každý šľachtic, dokonca aj samotný kráľ!

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Alexander****

V obľúbených Bardejovských kúpeľoch nájde svoje vytúžené pohodlie každý, kto túži po relaxe a oddychu. Užije si neobmedzené wellness v dvoch hoteloch, masáž, minerálny kúpeľ so zábalom, pitnú kúru a navštívi aj soľnú jaskyňu. 4-hviezdičkové ubytovanie v srdci slávnych kúpeľov plné procedúr je ideálny darček plný relaxu, zdravia a oddychu. Nádherné a tiché prostredie sú ďalšími bonusmi, prečo je Hotel Alexander stávkou na istotu.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Sojka resort

Pobytu v obľúbenom baby friendly hoteli Sojka resort na Liptove sa poteší celá rodina. Ubytovanie bude pripravené v priestranných izbách Superior a o vodnú zábavu nebude núdza. Stačí sa ponoriť do bubliniek wellnesska alebo využiť neobmedzené kúpanie v bazéne. Príjemným bonusom je Liptov Region Card, ktorá ponúka zľavy na rôzne atrakcie v okolí, kvalitná kuchyňa a tiež ochutnávka belgických pív.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

The Grand Vígľaš****

Neďaleko Zvolena leží zámok The Grand Vígľaš, kde sa snúbi autentická dobová atmosféra s luxusom 4-hviezdičkového hotela. V minulosti bol letným sídlom uhorských kráľov a tohtoročné Vianoce určite poteší každého milovníka histórie. Ma pobyte si bude užívať luxusné wellness, kráľovskú polpenziu v krásnej reštaurácií a radosť mu určite urobí aj zaujímavá prehliadka zámku. Na zážitky v tomto šľachtickom sídle bude spomínať ešte dlho po návrate domov.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Ambassador****

Romantika priamo v centre Košíc je na pobyte v Hoteli Abassador zaručená. Nechýba chutná polpenzia a tiež vstup do privátneho wellness pre dvoch (jacuzzi, tapidárium, sauna, oddychový priestor). Pod stromček však okrem oddychu v bublinkách venujete aj príjemné prechádzky, na ktorých sa dajú spoznať všetky poklady Košíc. Vysnívaná mestská romantika v srdci Východu je darček, ktorým sa určite trafíte do vkusu každému.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Boutique Hotel Zlatý Kľúčik****

Luxusný Boutique Hotel Zlatý Kľúčik nájdete na Zobore v prekrásnom prostredí s jedinečnými výhľadmi na panorámu Nitry. Ak venujete pod stromček pobyt v tomto 4-hviezdičkovom hoteli, obdarovaný sa môže tešiť na úvodný welcome drink a na izbe ho bude čakať fľaša vína aj župan s papučkami. Tie určite ocení v Oriental Luxury Spa s harmonickým interiérom. Aj polpenzia je tu skutočne výnimočná - zážitková gastronómia v reštaurácii vo francúzskom štýle uspokojí aj tých najnáročnejśích.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Čingov***

Hotel Čingov je bránou do nádherného Slovenského raja, odkiaľ bude radosť vyrážať na túry a prechádzky. Pobyt ocení každý milovník krásnej slovenskej prírody, ale aj milovník relaxu. Čaká ho totiž neobmedzené kúpanie a denne vstup do wellness centra s piatimi druhmi sáun a vírivkou. Takýto oddych po návrate z túry po Slovenskom raji je jednoducho úžasný.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Boutique Hotel Bristol****

Darujte pod stromček pobyt v jednom z najluxusnejších hotelov v Košiciach! Vďaka svojej polohe (priamo v centre Starého Mesta) je ideálnym miestom na romantické prechádzky historickými uličkami. Návštevníkov privítajú welcome drinkom a každý deň tu začína bohatými bufetovými raňajkami. No a vrcholom pobytu je neobmedzený vstup do rímskych kúpeľov.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel Park****

Tiché prostredie mestského parku, oáza ruží a zelene, Biskupický kanál – to na vás čaká pri pobyte v Hoteli Park. Útulné miesto pre uvoľnenie tela aj mysle. Nechajte sa rozmaznávať na procedúrach v hotelovom wellness a užite si neobmedzený vstup do bazéna. Okrem toho si môžete pochutnať na jedlách z domácej kuchyne či lahodných miešaných nápojoch v novom SKY BARE s panoramatickou terasou.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Kúpele Lúčky

Sen o vysnívanej dovolenke plnej relaxu sa splní v obľúbených Kúpeľoch Lúčky, ktoré ležia v samom srdci Liptova. Takže o výlety a nové zážitky nebude určite núdza. Na prvom mieste je tu však oddych v termálnej vode, stačí skočiť do vyhrievaných vonkajších bazénov. Plná penzia je vyriešená formou bohatých bufetových stolov, takže si každý vyskladá raňajky, obed aj večeru podľa svojej chuti.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Hotel International****

4-hviezdičkový Hotel International na okraji Tatranského národného parku si zamilujú všetci milovníci prírody aj oddychu. Takto vyzerá správny relax priamo pod vysokohorskými štítmi, kde utíchne tu všetok ruch mesta. Poloha hotela je ideálna na krásne vychádzky aj turistiku a hotelové wellness ponúka nádherný výhľad na Tatry, ktorý nikdy neomrzí. Voľný čas sa tu dá spríjemniť aj partičkou golfu, biliardu, stolného tenisu či šípkami.

Chcem darovať Pozrieť ponuku

Vianoce splnených prianí na ZľavaDňa

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem