Milujete oddych v luxusných tatranských hoteloch alebo malebných rodinných penziónoch? Dokonalú dovolenku na Slovensku si môžete naplánovať už dnes. Nezabudnite, že po dobrej lyžovačke na svahu sa vrátite na miesto, kde sa o vás s radosťou postarajú. Vďaka naozaj dlhej platnosti kupónov na svoj pobyt nastúpite keď sa vám to bude najlepšie hodiť.

Ždiar

Rázovitá goralská obec je vstupnou bránou do Belianskych Tatier. Spoznajte jedinečný folklór, navštívte najväčšiu vysokohorskú kvapľovú jaskyňu v TANAPe a užite si dovolenku plnú krásnej prírody a tradícií.

Vysoké Tatry

Navštívte Štrbské pleso, vychutnajte si výhľady z Lomničáku, odskočte si za zábavou do aquaparku alebo objavte mnohé nespoznané miesta. NAJmenšie veľhory na svete sú miestom tých NAJ zážitkov.

Donovaly

Výborná dostupnosť zo všetkých kútov Slovenska, krásna príroda a hlavne bohaté možnosti na lyžovanie a zimné športy. Na Donovaloch môžete relaxovať vo wellness, dať si do tela na turistike alebo zažiť nezabudnuteľné adrenalínové zážitky!

Kysuce

Rázovitý kraj ponúka aktivity pre športovcov, turistov ale aj mnohé unikáty. Oddychujte v drevených kúpacích sudoch alebo sa vydajte po železnici v Skanzene Vychylovka.

Terchová a Malá Fatra

Ideálnu zimnú dovolenku pre rodiny s deťmi nájdete v Malej Fatre. Užijete si tu aj túry a úchvatnú turistiku. V Terchovej sa zasa vydáte po stopách náśho najznámejšieho zbojníka.

Orava

Plavte sa na pltiach po rieke Orava, navštívte Múzeum oravskej dediny alebo spoznajte hrad, na ktorom sa nakrúcal známy film Dracula z roku 1922. Malá Fatra, Chočské vrchy či Roháče sú zasa rajom pre turistov aj cyklistov.

Liptov

Región s názvom Srdce Slovenska zaručene ukradne srdce každému kto ho navštívi :) Môžete napríklad vyraziť na celodennú túru, dobrú lyžovačku, ale hlavne nezabudnite ochutnať miestne bryndzové halušky!

Slovenský raj

Skúšali ste ho už navštíviť v zime? Miestnu nádhernú prírodu si totiž vychutnáte oveľa lepšie, ak sa túlate sami, bez davu letných turistov. Všetky turistické chodníky sú v Slovenskom raji sprístupnené celoročne (okrem ferraty HZS Kyseľ).

Košice

V metropole východného Slovenska budete mať všetky pamiatkyako na dlani. Takmer všetky totiž ležia priamo v historickom centre. Určite nesmiete vynechať Gotický Dóm sv. Alžbety a vo Východoslovenskom múzeu si môžete pozrieť aj slávny Košický zlatý poklad.

Trenčín a Trenčianske Teplice

Trenčín je kultúrnym aj historickým centrom Považia. V zime môžete v Lesoparku Brezina vybehnúť na bežky. V dobrej dostupnosti od Trenčína leží niekoľko lyžiarskych stredísk. No a v neďalekých Trenčianskych Tepliciach nájdete tiež skvelé možnosti relaxu v termálnej vode.

Piešťany

Dovolenka v Piešťanoch je vždy plná oddychu a relaxu. 20 km od tohoto kúpeľného mesta leží rekreačné stredisko Bezovec so zjazdovkami aj umelým zasnežovaním.