Ľutujeme, ponuka je ukončená.

7,99 €

Bežná cena
15,90 €

Pečená kačka s lokšami priamo v areáli Bratislavského hradu v reštaurácii Hradná Hviezda

  Reštaurácia HRADNÁ HVIEZDA, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

4,6 / 5

Vynikajúce (462 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 24.8.2016 do 28.2.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

885 x kúpené

Garancia+

Jemné, šťavnaté mäsko, poctivé lokše a chuť, ktorá je skoro až návyková. To je dôvod, prečo si ju každú jeseň pripomíname. Ak sa k tejto tradičnej dobrote pripočíta lukratívne prostredie Bratislavského hradu, o gurmánsky zážitok budete mať postarané.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Reštaurácia priamo v areáli hradu
 • Elegantný interiér
 • Lokálne a sezónne produkty
 • Možnosť sedenia na terase
 • Ideálne v kombinácii s prechádzkou po okolí hradu

V cene je zahrnuté

 • Porcia pre 1 osobu: 1/4 pečená kačka, červená dusená kapusta, 2 lokše v Hradnej hviezde

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 24.8.2016 do 28.2.2017.
 • Bez rezervácie cez rezervačný systém nie je možné kupón využiť
 • Poskytovateľ - reštaurácia Hradná Hviezda si účtuje 10 % obslužné

Garancia+

Ak nestihnete využiť kupón, spolu s partnerom HRADNÁ HVIEZDA s. r. o. vám vrátime až 70 % jeho hodnoty formou kreditu.


Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie cez rezervačný systém

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,6 / 5

Hodnotené 462x

Vynikajúce

310 zákazníkov odporúča

 • 5328x
 • 496x
 • 328x
 • 26x
 • 14x
 • 4,66 Jedlo a nápoje
 • 4,69 Personál
 • 4,58 Interiér a vybavenie
 • 4,85 Rezervácia a uplatnenie kupónu

17.2.2017

Zuzana hodnotila túto ponuku Pečená kačka, dusená kapusta, lokše

Velmi prijemne prostredie, vynikajuce jedlo a mily personal - doporucujem vsetkym

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


6.2.2017

Jana hodnotila túto ponuku Pečená kačka, dusená kapusta, lokše

S navstevou podniku mozem vyjadrit plnu spokojnost, jedlo, obsluha aj atmosfera boli vyborne.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (111)

Kontakt

Aktivity v okolí

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (100 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (500 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Michalská brána

Michalská brána (800 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (800 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.