7,90 €

Bežná cena
19,90 €

Hovädzí strip steak s omáčkou zo zeleného korenia a panoramatický výhľad na Bratislavu

  Bratislava – Staré Mesto (mapa)

4,55 / 5

Vynikajúce (812 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

729 x kúpené

Strip steak si vďaka tukovému mramoru zachováva maximálnu šťavnatosť. A steak neomrzí snáď nikdy. Ale ten v Restaurant Parlament je oproti všetkým na svete predsa len niečím výnimočnejší! Vychutnať si ho môžete pri najkrajšom výhľade na Dunaj a Bratislavu...

 • Zo slovenskej hovädziny
 • Krásny výhľad na Dunaj a mesto
 • Vhodné aj pre rodiny s deťmi
 • Hneď vedľa hradných záhrad
 • Reštaurácia na hradnom vrchu

V cene je zahrnuté

 • Šťavnatý hovädzí strip steak

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2017.
 • Kupón nie je možné využiť v termíne 13. – 17. 2 2017

Vyberte si z nasledujúcich možností

Hovädzí steak na horúcej panvičke

 • 200 g hovädzí strip steak z nízkej hovädzej roštenky
 • 200 g príloha – pečené zemiačky alebo grilovaná zelenina
 • Omáčka zo zeleného korenia

Predané: 729 ks

7,90 €
- 60 % / 19,90 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Potrebná objednávka cez rezervačný systém minimálne deň vopred
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu, heslo kupónu a do poznámky uveďte, že ide o "Steak" (v prípade, že heslo nebude uvedené, daná rezervácia nebude akceptovaná)
 3. Odporúčame rezerváciu v dostatočnom predstihu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,55 / 5

Hodnotené 812x

Vynikajúce

525 zákazníkov odporúča

 • 5547x
 • 4190x
 • 351x
 • 219x
 • 15x
 • 4,56 Jedlo a nápoje
 • 4,68 Personál
 • 4,61 Interiér a vybavenie
 • 4,82 Rezervácia a uplatnenie kupónu

12.2.2017

Mária hodnotila túto ponuku Hovädzí steak na horúcej panvičke

Steak bol výborný, prostredie a výhlad krásny. Cítili sme sa príjemne. Odporúčam. :D

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


5.2.2017

Marta hodnotila túto ponuku Hovädzí steak na horúcej panvičke

Krásne prostredie s profesionálnym personálom...určite sa sem ešte vrátime

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (203)

Kontakt

Aktivity v okolí

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (0 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by Vás zaujímať