od 6,50 €

Bežná cena
11 - 15 €

Štvorhodinová zábava pre dospelých aj deti so skipasmi v Jasenskej doline

  Veľká Fatra - Kašová (mapa)

4,71 / 5

Vynikajúce (705 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

7863 x kúpené

Poriadne obliecť, navoskovať lyže a zatiahnuť viazanie. Zoberte termosku s teplým čajom, naložte deti a môže sa ísť! Kam? V lyžiarskom stredisku Jasenská dolina - Kašová môžete 4 hodiny brázdiť svahy za super cenu - deti už od 6,50 € a dospelý len za 8,90 €. Platí do 31.3.2017, resp. do ukončenia zimnej sezóny.

 • Stredisko Kašová pre menej náročných i pokročilejších lyžiarov
 • 4-sedačková lanovka a 5 vlekov
 • Takmer 3 km upravených zjazdoviek
 • Zasnežovací systém
 • Celý lyžiarsky areál je osvetlený a ozvučený

V cene je zahrnuté

 • 4-hodinový skipas do Jasenskej doliny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2017.
 • Začiatok a koniec zimnej sezóny závisí od snehových podmienok

Vyberte si z nasledujúcich možností

4-hodinový skipas pre dieťa vo veku od 4 do 15 rokov

 • Kupón pre deti možné uplatniť aj pre seniorov nad 60 rokov

Predané: 2728 ks

6,50 €
- 41 % / 11 €

0,00 €

8,90 €
- 41 % / 15 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné vymeniť za skipas v Informačnom centre Jasenská dolina
 2. Kupón je platný cez týždeň i cez víkend
 3. Maximálny počet kupónov na osobu je 5 ks

Doplňujúce informácie

 • Skipas je možné využiť aj na večerné lyžovanie
 • Zálohová platba za bezkontaktnú kartu 5 €
 • Kupón platí len pre stredisko Kašová
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami
 • Lyžovanie je možné v prípade priaznivých podmienok

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,71 / 5

Hodnotené 705x

Vynikajúce

357 zákazníkov odporúča

 • 5529x
 • 4151x
 • 320x
 • 24x
 • 11x
 • 4,56 Čistota a komfort
 • 4,61 Prostredie prevádzky
 • 4,15 Služby
 • 4,89 Rezervácia a uplatnenie kupónu
 • 4,71 Personál

22.2.2017

Martina hodnotila túto ponuku 4-hodinový skipas pre dieťa vo veku od 4 do...

Vhodné najmä pre deti a dospelých, ktorý sa učia lyžovať.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


21.2.2017

Zuzana hodnotila túto ponuku 4-hodinový skipas pre 1 dospelú osobu

Krasna slnecna lyzovacka, upraveny svah, plynula prevadzka, dobra kuchyna :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (88)

Kontakt

Aktivity v okolí

Jasenská dolina

Jasenská dolina (0 km)

Jasenská dolina, ktorá leží v regióne Turiec, patrí medzi najznámejšie veľkofatranské doliny. Stredisko je rozdelené na 2 lokality - Kašová (ľahké až stredne náročné terény) a... Viac Lehota (stredne ťažké zjazdovky). V sezóne sem premáva skibus na trase Vrútky – Jasenská dolina. Denne od 16.30 do 20.00 hod. si v lokalite Kašová môžete užiť večerné lyžovanie na osvetlených zjazdovkách v dĺžke 1,3 km. V stredu až sobotu je v rámci večerného lyžovania v prevádzke aj sedačková lanovka. Milovníci bežeckého lyžovania si v stredisku užijú 7 km tratí.

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (5 km)

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

Gaderská dolina

Gaderská dolina (7 km)

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine (7 km)

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum (9 km)

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

Hrad Blatnica

Hrad Blatnica (9 km)

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

Ostrá

Ostrá (11 km)

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce (15 km)

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

Snowland - Valčianska Dolina

Snowland - Valčianska Dolina (15 km)

Moderné lyžiarske stredisko Snowland je vzdialené od Martina len 12,5 km. Učite oceníte bezplatné parkovanie, hlavným lákadlom sú však samozrejme dobré podmienky pre lyžovanie a... Viac snowboardovanie. Svahy sú položené vo výške 510 až 830 m.n.m., na ktorých je 8 zjazdoviek s dĺžkou 5600 m. Ich náročnosť je od ľahkých cez turistické a mierne. Prepravu zabezpečuje 6 klasických a jedna moderná 4-sedačková lanovka. Nový YETI PARK s detským vlekom je skvelé miesto pre vašich najmenších lyžiarov. Ani v tomto stredisku nechýbajú klasické lyžiarske služby ako lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa, predajňa športových potrieb, bufety, bary aj reštaurácia. Pre bežkárov je k dispozícií 12 km tratí a po západe slnka si môžete aj tu vychutnávať lyžovanie na osvetlených zjazdovkách.

Martinské Hole

Martinské Hole (16 km)

Toto lyžiarske stredisko leži na vrcholkoch Malej Fatry. Za skvelé lyžiarske podmienky vďačia aj svojej nadmorskej výške, ktorá je 1 150 - 1456 m n. m. V prípade potreby je však... Viac pripravené svoje svahy umelo zasnežiť. Celková dĺžka zjazdoviek je 7,9 km a preprava je zabezpečená 6-sedačkou a 5 vlekmi.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (18 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (19 km)

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.