Ľutujeme, ponuka je ukončená.

4,90 €

Bežná cena
9,80 €

Double burger XXL a domáca bazová limonáda

  Express Geronimo, Košice - Staré Mesto (mapa)

4,55 / 5

Vynikajúce (314 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 7.3.2017 do 6.6.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

798 x kúpené

Kým ho zjete, zamastíte si všetkých desať prstov a bude spokojne odfukovať blahom. Inak sa ani tento mega double XXL burger opísať ani nedá. Americkú fastfoodovú pochúťku vám pripravia spolu s domácou bazovou limonádou v obľúbenom Geronimo Express v košickom obchodnom centre Aupark.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pripravovaný z čerstvo napečeného pečiva priamo v Geronime
 • Tradičná pochúťka z kvalitného hovädzieho mäsa
 • Otvorené počas celého týždňa, aj počas víkendov do 21.00 hod.
 • Bezproblémové parkovanie
 • Nájdete ich v centre mesta Košíc v OC Aupark

V cene je zahrnuté

 • Double burger XXL (150 g/350 g) - domáca žemľa, pikantná majonéza, dvojitá porcia hovädzieho mäsa, slanina, dvojitá porcia údeného syru, grilovaná paradajka a  viedenská cibuľa  
 • Domáca bazová limonáda 0,2 l - domáci bazový  sirup, zelený čaj, limonáda, sóda a citrón     

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 7.3.2017 do 6.6.2017.
 • Možnosť využiť kupón denne od 14.00 do 20.30 hod.
 • Posledná objednávka je možná na čas 20.30 hod.
 • Kupón platí na konzumáciu na mieste
 • V prípade balenia jedla, sa účtuje štandardné balenie v Geronimo Express 0,50 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná, ale odporúča sa overiť si dostupnosť na 0903 575 444
 2. Je potrebné sa preukázať kupónom

Doplňujúce informácie

 • Pri jednej návšteve môže byť využitých viac kupónov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,55 / 5

Hodnotené 314x

Vynikajúce

180 zákazníkov odporúča

 • 5203x
 • 487x
 • 319x
 • 23x
 • 12x
 • 4,61 Jedlo a nápoje
 • 4,74 Personál
 • 4,07 Interiér a vybavenie
 • 4,82 Rezervácia a uplatnenie kupónu

31.5.2017

Peter hodnotil túto ponuku Double burger XXL (150 g/350 g) a domáca...

Maximalne anti pristup k zakaznikovi. Burger na mieste stoji rovnako ako cez zlavu dna, pridana hodnota je voda so sirupom. Maju vsak tentoraz dlhodobo akciu, ze ku kazdemu burgeru hranolky zadarmo. Samozrejme mi ich nedali, pretoze sa to vraj nevztahuje na zlavudna/nikde to nie je uvedene/. Cize... Viac

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie


30.5.2017

Dalibor hodnotil túto ponuku Double burger XXL (150 g/350 g) a domáca...

Double Burger XXL môže byť pre niekoho až príliš pikantný ale mne chutil. Hodnotenie som znížil pretože pre moju spoločnosť to bolo až príliš ostré.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (47)

Kontakt

  Express Geronimo

Námestie osloboditeľov 1
04001 Košice
0903 575 444

Po-Ne: 9.00 - 21.00 hod.

dajsidrink@gastronomygroup.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety (400 m)

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

Múzeum voskových figurín

Múzeum voskových figurín (500 m)

Múzeum voskových figurín v Košiciach je jediné svojho druhu na Slovensku.Nájdete tu 23 figurín osobností kultúrneho a spoločenského života regiónu. Múzeum je umiestnené na 5... Viac poschodiach Urbanovej veže priamo v centre Košíc.

Miklušova väznica

Miklušova väznica (600 m)

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum (900 m)

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum (1 km)

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton (2 km)

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika (3 km)

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

Detská železnica Košice

Detská železnica Košice (4 km)

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová (5 km)

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany (8 km)

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice (9 km)

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka (12 km)

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.