Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 37,90 €

Bežná cena
80 - 250 €

Mesačný intenzívny kurz ázijských jazykov – čínština, japončina alebo kórejčina

  Asia Info Centrum o.z, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

4,6 / 5

Vynikajúce (10 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 2.4.2017 do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

38 x kúpené

Možno vám východné jazyky prídu len ako zhluk "ťinťavých" a práve vymyslených slov. V skutočnosti v sebe ázijské jazyky nosia obrovskú vznešenosť. A hlavne vám ich znalosť otvorí nové a nepoznané vráta do profesijného sveta. Učte sa s profesionálnymi lektormi v najväčšej škole pre ázijské jazyky na Slovensku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Intenzívny alebo polo-intenzívny kurz
 • Najväčšia škola pre ázijské jazyky v SR
 • Certifikovaní slovenskí aj zahraniční lektori
 • V ponuke vo forme online aj priamo v jazykovke
 • Rozsah 8 alebo 25 hodín v priebehu mesiaca

V cene je zahrnuté

 • Mesačný kurz čínštiny, japončiny alebo kórejčiny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.4.2017 do 30.9.2017.

Ako využiť kupón

 1. Po zakúpení kupónu potrebná rezervácia cez stránku poskytovateľa
 2. Podrobný postup registrácie je uvedený nižšie v podrobnostiach o ponuke
 3. Pri rezervácii je potrené nahlásiť len číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Zľava sa vzťahuje na osobu a kurz tj. tá istá osoba môže v tom istom kurze využiť len jeden kupón
 • Kurz sa otvára až po prihlásení minimálneho počtu účastníkov t.j. 6 osôb – nutnosť včasnej registrácie, inak garancia vrátenia školného v plnej sume

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,6 / 5

Hodnotené 10x

Vynikajúce

4 zákazníci odporúčajú

 • 58x
 • 41x
 • 30x
 • 21x
 • 10x
 • 4,67 Spokojnosť s priestormi
 • 5,00 Spokojnosť s lektormi
 • 5,00 Priebeh kurzu
 • 5,00 Rezervácia a uplatnenie kupónu

13.4.2017

Kitty hodnotila túto ponuku Mesačný kurz čínštiny, japončiny alebo...

Este neviem, ale zatial ku me pristupuju profesionalne. Problem je, ze nas nie je dost na zacatie hodin.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (1)

Kontakt

  Asia Info Centrum o.z

Laurinská 2
811 03 Bratislava
www.asiainfo.sk, 0948 245 601

school@aziainfo.sk
http://school.asiainfo.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (100 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (200 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (300 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (300 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (400 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (700 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (700 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (900 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.