Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 8,90 €

Bežná cena
13,20 - 15,80 €

Thajské menu pre dvoch v Lychee restaurant

  Lychee restaurant, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

4,33 / 5

Veľmi dobré (243 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 31.5.2017 do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

654 x kúpené

Garancia+

Hýri farbami, má sto chutí, tisíc vôní a je taká čerstvá, že z fariem rovno na tanier. Kombinácia surovín sa v jedlách tak krásne dopĺňa, že keď ich ochutnáte, zrazu pochopíte, prečo je thajská kuchyňa jednou z najobľúbenejších na svete. Lychee restaurant priniesol do centra Bratislavy kúsok východu a vy sa tak môžete ocitnúť v ďalekých končinách vďaka jedlám aspoň na chvíľu...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prevádzka v centre mesta
 • Unikátna atmosféra a skvelé jedlo
 • Vynovené prostredie
 • Zákazníci hodnotia kuchyňu ako výnimočnú
 • Nezabudnite ochutnať aj skvelú limonádu

V cene je zahrnuté

 • 2x 450 g menu pre 2 osoby – na výber 10 rôznych jedál

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 31.5.2017 do 30.9.2017.
 • Kupón je možne využiť denne po 15:00 hod., cez víkend neobmedzene

Garancia+

Ak nestihnete využiť kupón, spolu s partnerom COCOLOCO, s. r. o. vám vrátime až 70 % jeho hodnoty formou kreditu.


Ako využiť kupón

 1. Nie je potrebná rezervácia
 2. Stačí sa preukázať platným kupónom priamo na mieste

Doplňujúce informácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,33 / 5

Hodnotené 243x

Veľmi dobré

143 zákazníkov odporúča

 • 5130x
 • 474x
 • 329x
 • 28x
 • 12x
 • 4,32 Spokojnosť s personálom
 • 4,43 Kvalita jedla
 • 4,43 Kvalita nápojov
 • 4,17 Priestory prevádzky
 • 4,17 Okolie prevádzky
 • 4,83 Rezervácia a uplatnenie kupónu

3.10.2017

Jana hodnotila túto ponuku Mäsové/krevetové menu pre 2 osoby

Už po 3 krát sme navštívili túto reštauráciu a opäť sme boli spokojní, aj keď dnes kuchárovi nevyšla ryža, bola lepiva, mlazgava a studená ... ale občas sa aj majster tesár utne ... Určite návštevu zopakujeme.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


1.10.2017

Oľga hodnotila túto ponuku Kuracie/vegetariánske menu pre 2 osoby

thajské jedlo vynikajúcej chuti, pozorný personál, príjemné prostredie

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (63)

Kontakt

Aktivity v okolí

Michalská brána

Michalská brána (200 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (300 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (300 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (400 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (500 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (600 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (800 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (1000 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.