Zobraziť 18 fotografií
Fotené fotografom ZľavaDňa

6,59 €

Bežná cena
13,90 €

Vyhliadka z UFO a drink na Pláži pod UFOm - v ponuke chutná Novinka! Smashed Mango Mint 0,25 l

  UFO watch.taste.groove., Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.) (mapa)

4,59 / 5

Vynikajúce (986 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 1.9.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

5565 x kúpené

Skvelý tip na horúce letné dni! Nechajte sa na chvíľu uniesť UFOm a vychutnajte si magický výhľad na celú Bratislavu! Po návrate z vyhliadky na vás čaká pohodová letná atmosféra na Pláži pod UFOm a osviežujúci drink. Užite si leto!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dohľad až 100 km
 • Vo výške 95 metrov
 • Drink na pláži
 • Deti do 111 cm zdarma
 • Otvorené od 10.00 do 23.00 hod.

V cene je zahrnuté

 • Vstupné a vyvezenie sa na Vyhliadkovú vežu UFO vo výške 95 m (na vrchole nad reštauráciou)
 • Deti do 111 cm majú vstup na Vyhliadkovú vežu UFO zadarmo
 • Drink na Pláži pod UFOm, na výber (na mieste):

Alko drink: After Work 0,2 l (Absolut vodka, šťava z čerstvej limetky, doliate RedBullom) alebo Novinka! Smashed Mango Mint 0,25 l (Absolut vodka, simple syrup, mango pyré, mäta, limetka)
Nealko drink: Simply cola od RedBullu 0,25 l 
Alternatíva pre deti: džús 0,3 l (jablkový, pomarančový) alebo nanuk (Acaico Mooo!)  

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 1.9.2017.

Vyberte si z nasledujúcich možností

6,59 €
- 53 % / 13,90 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Kupón (môže byť aj v elektronickej forme) si vymeníte za vstupenku na Vyhliadkovú vežu UFO
 3. Drink na Pláži pod UFOm je možný až po vyhliadke UFO - je potrebné sa preukázať vstupenkou
 4. Kupón je potrebné uplatniť do konca jeho platnosti, inak kupón prepadá

Doplňujúce informácie

 • Vyhliadková veža UFO je otvorená od 10.00 do 23.00 hod.
 • Drink na Pláži pod UFOm je možné využiť od 11.00 do 23.00 hod. (v prípade, že sa na pláži bude konať párty, tak len do 20.00 hod.) - pre vždy čerstvé informácie sledujte facebook
 • V prípade zlého počasia alebo eventu bude Pláž pod UFOm zatvorená (dostupnosť si overíte na https://www.facebook.com/PlazBratislava) / v prípade privátneho eventu je Vyhliadková veža UFO zatvorená (odporúčame overiť si jej dostupnosť telefonicky na 00421 2 6252 0300 alebo na https://www.facebook.com/UfoBratislava)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,59 / 5

Hodnotené 986x

Vynikajúce

566 zákazníkov odporúča

 • 5661x
 • 4258x
 • 356x
 • 210x
 • 11x
 • 4,68 Kvalita
 • 4,61 Personál
 • 4,54 Prostredie prevádzky
 • 4,85 Rezervácia a uplatnenie kupónu

16.8.2017

Daša hodnotila túto ponuku Vyhliadka na UFO a drink na Pláži pod UFOm

Krasny vyhlad, určite odporučam

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


16.8.2017

Eva hodnotila túto ponuku Vyhliadka na UFO a drink na Pláži pod UFOm

Určite treba zažiť. Vidieť monument Ufo je bežné. Avšak zmeniť stranu výhľadu sa rozhodne vyplatí!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (193)

Kontakt

Aktivity v okolí

UFO Bratislava

UFO Bratislava (0 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (0 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (0 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (0 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.