Ľutujeme, ponuka je vypredaná.

Zobraziť 21 fotografií
Fotené fotografom ZľavaDňa

2,99 €

Bežná cena
5,15 €

Chutné a lacné obedové menu v Žiline: V cene hlavné jedlo, polievka aj osviežujúci nealkoholický radler

  Drevená krava, Žilina (mapa)

4,52 / 5

Vynikajúce (29 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Vypredané

502 x kúpené

Chcete sa najesť chutne a neminúť pritom viac, než je nutné? V Drevenej krave si vyberiete zo 4 denných menu a vychutnáte si ich v príjemnom tradičnom prostredí. Keď už budete dosýta najedený, čo padne lepšie než pohár osviežujúceho nealkoholického radlera, ktorý dostanete k obedu? A ak si kúpite napríklad 10 kupónov, máte na dva týždne na každý pracovný deň o obed postarané a ušetríte vyše 20 €.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hlavné jedlo, polievka aj nápoj v cene
 • Na výber zo 4 denných menu a 2 polievok
 • V ponuke prvé tankové pivo Radegast na Slovensku
 • Ideálne pre milovníkov tradičnej kuchyne
 • Vonkajšie aj vnútorné priestory

V cene je zahrnuté

 • Denné menu (na výber zo 4 jedál)
 • polievka (na výber z 2 druhov)
 • 0,3 dcl nealkoholické pivo pomelo & grep

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2017.

Ako využiť kupón

 1. Kupón je možné využiť od pondelka do piatku v čase od 10.30 hod. do 15.00 hod.
 2. Platbu kupónom je nutné hlásiť pri objednávke
 3. Kupón je potrebné priniesť so sebou

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,52 / 5

Hodnotené 29x

Vynikajúce

19 zákazníkov odporúča

 • 518x
 • 410x
 • 30x
 • 20x
 • 11x
 • 4,54 Jedlo a nápoje
 • 4,50 Personál
 • 4,46 Interiér a vybavenie
 • 4,67 Rezervácia a uplatnenie kupónu

13.7.2017

Richard hodnotil túto ponuku Denné menu na výber zo 4 jedál a 2 polievok...

Chutilo a bolo dosť :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (2)

Kontakt

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (4 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (6 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Aqua Eden

Aqua Eden (7 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (9 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (9 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (9 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (10 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (11 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (12 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (14 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (19 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.