2,89 €

Bežná cena
7,20 €

Akákoľvek talianska pizza až do 490 g v širšom centre Bratislavy

  PIOPPO restaurant & café, Bratislava – Jégeho Alej (mapa)

4,28 / 5

Veľmi dobré (178 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

715 x kúpené

Každý má nejakú obľúbenú. Niekto s ananásom, iný ho zas nemôže vystáť. Ale na pizzi je práve to to krásne. Chutí každému, bez rozdielu na vek a gastronomickú orientáciu. A keď sa ľudia s rozdielnymi chuťami stretnú pri jednom stole a dokážu sa rozprávať o ničom a o všetkom, je to skvelý pocit. A to len vďaka pizzi!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Parkovanie priamo pred vchodom
 • V letných mesiacoch vonkajšia terasa
 • Špeciality podľa starých talianskych receptúr
 • V celej reštaurácii pripojenie na wifi
 • Reštaurácia rozdelená na nefajčiarsku a fajčiarsku časť

V cene je zahrnuté

 • Akákoľvek pizza z jedálneho lístka

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2017.
 • Možné využiť denne po 14.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich možností

2,89 €
- 60 % / 7,20 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrerbná  
 2. Dostupnosť si môžete overiť na tel. čísle  0915 990 000
 3. Číslo a heslo kupónu sa nahlasuje až priamo na prevádzke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,28 / 5

Hodnotené 178x

Veľmi dobré

115 zákazníkov odporúča

 • 596x
 • 448x
 • 324x
 • 28x
 • 12x
 • 4,54 Spokojnosť s personálom
 • 4,45 Kvalita jedla
 • 4,45 Kvalita nápojov
 • 4,21 Priestory prevádzky
 • 4,22 Okolie prevádzky
 • 4,81 Rezervácia a uplatnenie kupónu

12.10.2017

Augustín hodnotil túto ponuku Pizza podľa vlastného výberu

Perfektná pizza + obsluha

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


6.10.2017

Juraj hodnotil túto ponuku Pizza podľa vlastného výberu

pizzu si pomýlili s cesnakovým langošom....

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (42)

Kontakt

  PIOPPO restaurant & café

Jégého 8
82108 Bratislava
0915 990 000

Pondelok – Piatok 10:00 – 22:00
Sobota – Nedeľa 11:00 – 22:00

Otváracie hodiny: Júl a August
Pondelok – Sobota 11:00 – 23:00
Nedeľa 11:00 – 22:00

info@pioppo.sk
http://www.pioppo.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (1 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.