49,50 €

Bežná cena
64,37 €

Adrenalínová escape hra "Divná Bratislava" v uliciach hlavného mesta

  Divná Bratislava , Bratislava – Petržalka (mapa)

4,5 / 5

Veľmi dobré (10 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

10 x kúpené

Myslíte si, že poznáte ulice Bratislavy? Nová exteriérová escape hra od tvorcov Divného domu vás prinúti spoznať také zákutia hlavného mesta, o ktorých ste ani netušili. Cieľom je nájsť za 210 minút miesto, to divné miesto...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre 3 až 5 hráčov
 • Trvanie 3,5 hodiny
 • Hrá sa v interiéri aj exteriri
 • Od tvorcov úspešnej hry "Divný dom"
 • Objavíte zákutia Bratislavy, o ktorých ste netušili

V cene je zahrnuté

 • Hra "Divná Bratislava"

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2017.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Hra "Divná Bratislava"

Predané: 10 ks

49,50 €
64,37 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie vopred na tel. čísle +421 908 828 141 (odporúčame ihneď po zakúpení kupónu)
 2. Pri rezervácii je potrené nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,5 / 5

Hodnotené 10x

Veľmi dobré

6 zákazníkov odporúča

 • 57x
 • 42x
 • 30x
 • 21x
 • 10x
 • 4,67 Splnené očakávania
 • 4,40 Vybavenosť organizátora
 • 5,00 Spokojnosť s personálom
 • 4,83 Rezervácia a uplatnenie kupónu

10.10.2017

Maria hodnotila túto ponuku Hra "Divná Bratislava"

Nech si hovorí kto chce, čo chce - toto sa dá naozaj iba v BA - hra pre DOSPELÝCH! Tam, odkiaľ pochádzam a asi aj v iných kútoch Slovenska dospelí v nedeľu poobede tak maximálne grilujú... Naozaj sme sa dobre zabavili a ten adrenalín na konci, odporúčam!!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


15.8.2017

Anna hodnotila ponuku Escape hra "Divná Bratislava" - Vo verzii...

Pekná prehliadka Bratislavy so zaujímavými informáciami.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (2)

Kontakt

  Divná Bratislava

Beblavého 10
811 01 Bratislava
+421 908 828 141

info@divnabratislava.sk
http://zazito.ooo/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (do 100 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (300 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (400 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (500 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (600 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (600 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (900 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (900 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.