Celý deň v Tatralandii alebo vo vodnom parku Bešeňová

TATRALANDIA, Liptovský Mikuláš - Tatralandia

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(12 hodnotení)

Celý deň v Tatralandii alebo vo vodnom parku Bešeňová

LokalitaTATRALANDIA, Liptovský Mikuláš - Tatralandia (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.9.2018 do 25.12.2018 podľa dostupnosti.

Palmy, vlny, morská voda... do Tatralandie môžete prísť na jeseň aj v zime a cítiť sa ako v tropickom raji. V 10 celoročne otvorených bazénoch a na 6 toboganoch sa nikto z rodiny nudiť nebude. Vstup pre deti do 6 rokov je navyše zdarma, rovnako ako parkovanie. Už si len vybrať, či ku kúpaniu pridáte aj chutný obed alebo si doprajete zážitok zo surfovania.

Tatralandia

Máte chuť na tropický raj, surfovanie, palmy, či drinky z bazéna? Nemusíte cestovať ďaleko. Objavte miesto plné dobrodružstva a zábavy neďaleko, v Liptovskom Mikuláši. Tatralandia ponúka široké spektrum zážitkov pre všetky vekové kategórie a neobmedzenú zábavu 365 dní v roku. Súčasťou komplexu je aj ubytovanie Holiday Village Tatralandia, z ktorého to máte do areálu len pár krokov.

Čo získate?

S celodenným vstupom AQUA TICKET  si môžete dosýta užívať 10 bazénov, 6 toboganov a vonkajšie aj vnútorné vírivky. Deti tu nájdu svoj vodný raj s množstvom atrakcií a do 6 rokov majú dokonca vstup zdarma. V cene máte aj skrinku a nemusíte si robiť starosti ani s parkovaním. 

Za zvýhodnený doplatok 6 € si môžete dokúpiť vstup do nádherného Keltského saunového sveta a dokonale sa uvoľniť v 21 parných, vodných a masážnych kúpeľoch a saunách.

Halloween 2018 v Tatralandii (september-december)

IQ park a Škola zábavy

Jeseň bude opäť netradičná a veselá. Už po tretíkrát privíta Tatralandia svojich návštevníkov v halloweenskom šate. Po mexickej svadbe kostlivcov spred dvoch rokov a minuloročných krstinách ich syna Raffaelita, prichádza moment, keď malý kostlivec dorástol do školopovinného veku a nastal čas učiť sa. Lenže Raffaelito chodí do inej školy – halloweenskej, s netradičnými školskými predmetmi a v exotickom prostredí aquaparku.

Poďte spolu s ním zažiť Školu zábavy, ktorá učí inak a úplne iné predmety. Prostredníctvom originálnych pohyblivých sôch si na vlastné oči vyskúšate ako v aquaparku vyznejú kombinácie farieb, fungujú chemické procesy, znejú hudobné tóny alebo ako v praxi naozaj funguje Archimedov zákon. Pri bazénoch stojí odvážny profesor chémie Hydrogénius, ktorý svojimi pokusmi neúnavne hľadá elixír večnej mladosti. Príďte sa s ním odfotiť. K tomu veselé víkendové animácie a zaujímavá detská hra ukážu, že učenie môže byť aj zábava.

Unikát v strednej Európe

Tatralandia je najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžeš aj zasurfovať. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Zábava 365 dní v roku

Vychutnajte si vodný raj

V Tatralandii si môžete užívať vodnú zábavu v interiéri aj exteriéri počas celého roka. Zaplávate si v morskej, termálnej aj čírej vode s priemernou teplotou 36 °C. Užite si surfovanie ako na pravej surferskej pláži. Zažite jedinečnú zábavu na toboganoch. Vyšantite sa pri vodnom volejbale, basketbale a lezeckej stene.

Mapa

Mapa areálu na stiahnutie TU.

Cíťte sa ako na tropickej dovolenke

V obrovskej hale Tropical Paradise s presklenou kupolou vládne tropické podnebie. Opaľovať sa tu môžete aj v zime. Nájdete tu palmy, karibskú faunu v podobe pestrých rybičiek v akváriách, obriu drevenú loď aj exotický bar, kde si môžete vychutnať originálny miešaný nápoj priamo z bazéna s morskou vodou.

Užívajte si vlny na Surf Waves Tatralandia

Chcete zažiť niečo nové alebo prežiť svoju dovolenku aktívne? Odporúčame indoorové surfovanie, ktoré nezažijete nikde inde na Slovensku. Surfovanie je určené pre profesionálov, úplných začiatočníkov i tých najmenších už od 4 rokov.

Keltský saunový svet

Relaxujte vo Wellness & Spa

Objavte čaro relaxu. V Keltskom saunovom svete zažite relax v 21 parných, vodných a masážnych kúpeľoch a saunách alebo si vychutnajte pestrú ponuku masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných aj liečebných procedúr vo Wellness centre priamo v Tatralandii. Nechajte sa rozmaznávať.

Gastronómia

Nájdite si to svoje v reštauráciách a baroch

Keď budete mať vodného šantenia dostatok, vydajte sa na exotický miešaný drink, ľadové osvieženie, palacinky, pizzu či chutné jedlo. V Tatralandii nájdete široké spektrum barov a reštaurácii, v ktorých si každý nájde to svoje.

Možnosť ubytovania

Holiday Village Tatralandia

Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch aquaparku Tatralandia. Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách Holiday Village Tatralandia. Doprajte si dovolenku či pobyt v plne vybavených chatkách a bungalovoch, ktoré sú ako stvorené pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry, veselé partie aj jednotlivcov. Množstvo atrakcií na jednom mieste (aquapark, reštaurácie, bowling, mini ZOO, Hurricane Factory Tatralandia, Liptov Aréna Tatralandia, Liptovská Mara) predurčuje Tatralandia Holiday Resort na miesto vášho vytúženého oddychu, zábavy a množstva zážitkov. 

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
  Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
 • 10 bazénov, tobogany, surf, palmy, morská voda
  10 bazénov, tobogany, surf, palmy, morská voda
 • Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej
  Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej
 • Deti do 6 rokov zdarma
  Deti do 6 rokov zdarma
 • Parkovanie zdarma
  Parkovanie zdarma

Ukončené
od 13,90 €

Bežná cena: 26 - 36,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

12 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

9,7

Super vyžití pro děti, voda, tobogány, surfování, paráda, teploučko, rozhodně Vám uvnitř není zima, venkovní bazény také paráda - horké, užili jsme si to všichni, počítejte s vyššími cenami, ale kde je to levné když se platí eurem? a kolem oběda nebo na palačinky opravdu fronty :o(, tak jsme si...

Petra, 29. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenní vstup AQUA TICKET do...


9,3

Pre mna super Aquapark :-)

Michaela, 25. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenný vstup TROPICAL PACKET do...

Kontakt

TATRALANDIA

TATRALANDIA

Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš
0915 834 644

info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

200
m
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

300
m
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

2
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

3
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

5
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

5
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

7
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

7
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

8
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

9
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

9
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež