Dovolenka na jachte v Chorvátsku - nechoďte k moru, poďte na more!

Jachta Chorvátsko, Chorvátsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 3 439,00 €

Dovolenka na jachte v Chorvátsku - nechoďte k moru, poďte na more!

  Jachta Chorvátsko, Chorvátsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.11.2018 do 15.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Jadranské more je považované za jedno z najkrajších miest na svete. Aktívna a zároveň relaxačná dovolenka na jachte je krásna príroda, bohatá história, infraštruktúra v podobe až 50 marín, mestských prístavov, bójových polí a chránených zátok. Plachetnice sú veľmi vhodné pre romantickú či rodinnú dovolenku, ale aj pre záujemcov, ktorí očakávajú aktívnejšie strávené chvíľky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jachting nikdy nemôže byť nudný
  Jachting nikdy nemôže byť nudný
 • Tím špecialistov sa postará úplne o všetko
  Tím špecialistov sa postará úplne o všetko
 • Plavba počas hlavnej aj vedľajšej sezóny
  Plavba počas hlavnej aj vedľajšej sezóny
 • Kapitán, poplatky za maríny a pobytová taxa v cene
  Kapitán, poplatky za maríny a pobytová taxa v cene
 • Jadran = najlepší rekreačný jachting na svete
  Jadran = najlepší rekreačný jachting na svete

V cene je zahrnuté

 • Zľavu na dovolenku na jachte v Chorvátsku - 7 nocí
 • Konečná cena (kupón + doplatok) zahŕňa: prenájom lode na týždeň, kapitána, poplatky za maríny a kotvenie, pomocný motor, palivo, pobytovú taxu a záverečné upratovanie. 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 27.11.2018 do 15.10.2019.
 • Na mieste zákazník platí kauciu za loď, čo je záloha, ktorú vráti chartrová spoločnosť v prípade, že nedôjde k poškodeniu lode a pohybuje sa v závislosti na typu a veľkosti lode od 1500 € do 4000 €.
 • Hlavná sezóna: 15. jún - 15. september
 • Vedľajšia sezóna: 1. máj - 15. jún a 15. september - 15. október

Ako využiť ponuku

 1. Nutnosť rezervácie telefonicky na +421 948 42 44 22 alebo mailom na info@jachta-chorvatsko.sk
   

Doplňujúce informácie

 • Tím špecialistov urobí za vás všetko od "A" po "Z"... zabezpečia loď a kapitána, vyberú trasu podľa vášho želania, zorganizujú celú akciu, urobia pre vás lodný denník a postarajú sa o všetky ostatné detaily, aby vaša dovolenka bola jedinečná!

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 729 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Jachta Chorvátsko

Na križovatkách 37A
821 06 Bratislava
0948 42 44 22


http://www.jachta-chorvatsko.s...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (2 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (5 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (5 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (6 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (6 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (6 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Lanoland

Lanoland (6 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (6 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (6 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.