Čerstvo pražená Trenčianska káva

Pražiarnička, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 2,90 €

Bežná cena
4,80 - 67,60 €
Ušetríte
až 14,00 €

Čerstvo pražená Trenčianska káva

  Pražiarnička, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 30.11.2018 do 30.4.2019 podľa dostupnosti.

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(102 hodnotení)

Malá káva, lyžička cukru a za pol pohára mlieka alebo čistá, bez cukru a mlieka, ale s vyšším pomerom vody. Je jedno, ako si ju najradšej pripravujete, ale káva by nás nemala rozdeľovať, ale spájať. Preto si vyberajte len tú najlepšiu. A tá Trenčianska ňou bezpochyby je.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Poctivá pražiareň kávy v Trenčíne
  • Všetky kávy sú zrnkové, je potrebné si ju namlieť
  • Balená v znovuuzatvárateľných kávových tubách
  • Na výber z viacerých kávových balíčkov
  • V centre Trenčína, na Štúrovom námestí hneď za vodníkom alebo v Piešťanoch

V cene je zahrnuté

  • Kávový balíček podľa výberu

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 30.11.2018 do 30.4.2019.

Ako využiť ponuku

  1. Objednávka prebieha priamo na stránke
  2. Prosím vyplňte všetky požadované polia
  3. Kupón nie je potrebné ďalej uplatňovať
  4. Pri osobnom odbere je potrebné uviesť do Poznámky, kde si kávu vyzdvihnete - v Piešťanoch alebo v Trenčíne

 

Poštovné

Osobný odber ZDARMA

neobmedzené množstvo

0,00 €

Kuriér

neobmedzené množstvo

3,90 €

Doplňujúce informácie

  • Po ukončení nákupu vám príde potvrdenie objednávky
  • Objednávka je záväzná
  • Dodacia doba je do 5 dní
  • Osobný odber v 2 prevádzkach: v centre Trenčína, na Štúrovom námestí hneď za vodníkom alebo v Piešťanoch na Winterovej 36

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

102 hodnotení

66 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)80x
Veľmi dobré (7-8)18x
Dobré (5-6)4x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s tovarom9,4
Dodanie tovaru9,4
Priebeh objednávky9,7
Komunikácia personálu9,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh objednávky:

Uplatnenie kupónu

Komunikácia personálu:

Riešenie problémov

Dodanie tovaru:

Informácie o dodacej lehote

10

Vynikajúce hodnotenie

Veronika, 13. novembra 2019

Hodnotenie ponuky:
2. Darčekové Balenie

Vyborna kavicka, krasne balenie, bezproblemove dodanie :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Katarína, 29. júla 2019

Hodnotenie ponuky:
Matúš Čák Trenčiansky 300 g (Brazil 100 %...

Káva splnila moje očakávania

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Pražiarnička

Štúrovo námestie (hneď za vodníkom)
911 01 Trenčín
+421 907 751 872

PO - NE: 8:30 - 19.00 hod.


www.praziarnicka.sk

Zobraziť na mape

  Pražiarnička

Winterova 36
921 01 Piešťany
0902 521 082

PO - ŠTV: 8:00 - 21.00 hod.
PIA - SO: 8:00 - 24:00 hod.
NED: 8:00 - 21:00 hod

info@praziarnicka.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (5 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (8 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (9 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (16 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (19 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (23 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (23 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (23 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (23 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (24 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (25 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (28 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.