Pobytové balíčky na chate Trangoška na južnej strane Chopku

Chata Trangoška, Chopok Juh – Nízke Tatry

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(40 hodnotení)

Pobytové balíčky na chate Trangoška na južnej strane Chopku

LokalitaChata Trangoška, Chopok Juh – Nízke Tatry (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Je jedno, v akom období sem prídete. Či už budete zdolávať kopce v turistických topánkach alebo lyžiarkach. Nízke Tatry vás jednoducho opantajú. Výhľady tu majú totiž krásne a zjazdovky rýchle. A ubytovanie v horskej chate Trangoška je podľa našich zákazníkov vynikajúce.

O chate

Chata Trangoška poskytuje ideálne dovolenkové miesto. Môžete si tu naplno vychutnávať atmosféru krásnej prírody Nízkych Tatier s plnohodnotnými zážitkami.

Izby

Chata Trangoška je zložená z dvoch častí. Hlavná chata A v ktorej sa nachádza recepcia s denným barom a reštauráciou má k dispozícii 61 lôžok z toho 4 izby so sociálnym zariadením, zvyšné izby sú vybavené len umývadlom a spoločné sociálne zariadenie je na chodbe. Priľahlá chata s kapacitou 24 lôžok má k dispozícii 8 2 posteľových izieb a jednu 8 miestnu klubovňu. Je výborným riešením pre väčšie skupiny, ktoré si želajú mať súkromie, ale aj pre jednotlivcov.

2 posteľová s umývadlom

Izba je vybavená umývadlom a manželskou postelou/poschodovými posteľami

4-posteľová izba s umývadlom

Izba je vybavená umývadlom a dvomi poschodovými posteľami

4-posteľová izba so sociálnym zariadením

 • Izba je vybavená kúpeľňou, na izbe sa nachádza manželská a poschodová posteľ

Reštaurácia

Otvorená denne 8.00 – 21.00 hod.

Hostia si pochutia hlavne na domácich jedlách s pekným výhľadom na hory pri rannej kávičke. Nádherné prostredie spolu s našimi službami vytvárajú nezabudnuteľný horský zážitok. Chata poskytuje možnosť usporiadania firemných akcií, teambuildingov či grilovačky s našim šéfkuchárom.

Aktivity

Chata Trangoška sa nachádza na úpätí horského masívu Nízkych Tatier, v závere doliny Bystrá v lokalite Chopok – juh. Priamo od chaty vedú značené turistické chodníky na najvyšší vrchol Ďumbier (2043 m) a druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier Chopok (2024 m).

Lokalita, v ktorej sa chata Trangoška nachádza, predstavuje jednu z najzaujímavejších oblastí pre trávenie voľného času nielen pre jednotlivcov ale aj zaujímavým miestom na konanie školských výletov, táborov …. Poskytuje ideálne dovolenkové miesto, ktorého návštevou môžete vychutnať atmosféru krásnej prírody Nízkych Tatier s plnohodnotnými zážitkami. V lete je to turistika v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier … ) ako aj spoznávanie zaujímavých miest ako je Bystrianska jaskyňa, Čiernohronská železnica, lesnícky skanzen Vydrovo, jazda na koňoch, zaujímavý salaš Zbojská, splav Hrona…a pod.

V neposlednom rade je to jazda na lanovke v smere Srdiečko – Kosodrevina a tiež doprava kabínkovou lanovkou až na vrchol Chopku prípadne prechádzka hrebeňom až na Chatu M.R.Štefánika.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dlhá doba platnosti, až do novembra 2019
  Dlhá doba platnosti, až do novembra 2019
 • Priamo od chaty vedú značené turistické chodníky na Ďumbier a Chopok
  Priamo od chaty vedú značené turistické chodníky na Ďumbier a Chopok
 • Chata sa nachádza v nadmorskej výške 1020 m n.m.
  Chata sa nachádza v nadmorskej výške 1020 m n.m.
 • Parkovať je možné priamo pri chate
  Parkovať je možné priamo pri chate
 • Na úpätí horského masívu Nízkych Tatier, v závere doliny Bystrá v lokalite Chopok – juh
  Na úpätí horského masívu Nízkych Tatier, v závere doliny Bystrá v lokalite Chopok – juh

Ukončené
od 53,00 €

Bežná cena: 82 - 120,50 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

40 hodnotení

32 zákazníkov odporúča

10

Všetko super, chýbala chladnička!

Miriam, 26. februára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby v izbe s umývadlom na 3...


10

Výborný recepčný; keď môže, pomôže; príjemný; sympaťák.

Matúš, 16. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby v izbe s umývadlom na 2...

Kontakt

Chata Trangoška

Chata Trangoška

Chopok Juh – Nízke Tatry
97701 Bystrá
0917 998 431

chatatrangoska@gmail.com
www.trangoska.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

3
km
Chopok

Chopok

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

3
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

3
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

6
km
Tále

Tále

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

7
km
Krpačovo

Krpačovo

Vodná nádrž Krpačovo sa nachádza nad obcami Horná a Dolná Lehota v Nízkych Tatrách. Pri vodnej nádrži sa nachádza množstvo turistických trás ale aj bufet, hotel a reštaurác... Viacia. Neďaleko nájdete aj lyžiarske stredisko Tále a Krpačovo.

9
km
Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

9
km
Bystrianska jaskyňa

Bystrianska jaskyňa

Bystriansku jaskyňu tvorí Stará a Nová jaskyňa s celkovou dĺžkou vyše 3 000 m. Jej prieskum sa začal v roku 1923. Sústredil sa najmä na priepasť Peklo, cez ktorú jaskyniari v... Viac roku 1926 zostúpili do Novej jaskyne. Najkrajším priestorom jaskyne je Klenotnica. Súčasná prehliadková trasa má dĺžku 580 m a prehliadka trvá 45 minút.

10
km
Dedečkova chata

Dedečkova chata

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

10
km
Ďurková Útulňa

Ďurková Útulňa

Útulňa sa nachádza tesne pod hrebeňom Nízkych Tatier na mieste bývalého salaša. Momentálne slúži ako turistická útulňa s poplatneným nocľahom. Pred chatou je miesto vhodné na... Viac rozloženie stanov. Prevádzkovaná je celoročne.

11
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

11
km
Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Mohlo by sa vám páčiť