Burger s hranolkami alebo Fish and chips v štýlovom bare Zeitlos

Zeitlos, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 6,50 €

Bežná cena
11,10 - 12,10 €
Ušetríte
až 5,20 €

Burger s hranolkami alebo Fish and chips v štýlovom bare Zeitlos

  Zeitlos, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.1.2019 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(90 hodnotení)

Štýlový bar na Zámockých schodoch pod Bratislavským hradom sa oplatí navštíviť. Nie len kvôli miestu, odkiaľ sa vám naskytne krásny výhľad na Dunaj, ale hlavne kvôli samotným burgerom či aljašskej treske v pivnom cestíčku... Lebo v kuchyni to vedia, ako sami tvrdia. Straťte sa s nami v čase na tomto čarovnom mieste.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Krásne klenbové stropy a zaujímavý interiér
  • Na výber z 3 chutných variánt
  • Bio-mäsko z Farmy Turová pri Zvolene
  • Neodolateľná anglická klasika Fish and chips
  • S výhľadom na Katedrálu sv. Martina

V cene je zahrnuté

  • Burger alebo Fish and chips v reštaurácii Zeitlos

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 4.1.2019 do 31.3.2019.
  • Kupóny je možné využiť v dňoch pondelok až štvrtok od 17.00 do 00.00 hod., alebo v piatok až nedeľu od 11.30 do 00.00 hod.

Ako využiť ponuku

  1. Rezervácia nie je potrebná, ale odporúča sa overiť si dostupnosť na 0911 155 545
  2. Číslo a heslo kupónu je potrebné poskytnúť pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

90 hodnotení

60 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)67x
Veľmi dobré (7-8)18x
Dobré (5-6)5x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,4
Kvalita jedla8,9
Priestory prevádzky9,0
Okolie prevádzky9,4
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Kvalita nápojov9,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Okolie prevádzky:

Lokalita prevádzky

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Dusana, 3. apríla 2019

Hodnotenie ponuky:
FISH AND CHIPS s hrachovou kašou, hranolkami...

Vynikajúce jedlo, príjemný personál a perfektná lokalita. Určite odporúčam, hlavne v pekný slnečný deň, keď sa dá sedieť na terase s pekným výhľadom.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Melinda, 6. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
Cheese burger s hranolkami a omáčkou

Mily personal, dobre jedlo :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Zeitlos

Zámocké schody 5
81101 Bratislava
0911 155 545

info@zeitlos.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (200 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (200 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (500 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (500 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (500 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (500 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (700 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (800 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (900 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.