Rozprávkový zájazd do Paríža a Disneyland - Eiffelova veža, morský svet aj známa ZOO s raňajkami

CA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Francúzsko - Paríž a Disneyland

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zájazd do kúzelných štúdií Harryho Pottera a za najväčšími pamiatkami Londýna/Londýn

od 162,00 €

4-dňový výlet do Londýna alebo Harry Potter štúdií

Londýn, Anglie

161,00 €

Bežná cena
192,00 €
Ušetríte
31,00 €

Rozprávkový zájazd do Paríža a Disneyland - Eiffelova veža, morský svet aj známa ZOO s raňajkami

  CA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Francúzsko - Paríž a Disneyland (mapa)
  Platnosť kupónu je od 21.1.2019 do 24.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Aj keď ste možno Paríž už predtým navštívili, toto viac ako 2 miliónové mesto má čo ponúknuť pri každej návšteve. Okrem romantických zákutí a plavby na Seine v noci okolo rozsvietenej Eiffelovky, je Paríž taktiež centrom obchodu a najmä módy. A čo tak sa vrátiť do detských rokov a snov v Disneyland-e?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Doprava autobusom z Bratislavy
 • Odjazdové miesto: Bratislava, ulica: Lamačská cesta
 • Ubytovanie v hoteli (sociálne zariadenie na izbe)
 • Kontinentálne raňajky
 • Služby kvalifikovaného sprievodcu

V cene je zahrnuté

 • Doprava autobusom z Bratislavy pre 1 osobu
 • 2x ubytovanie v hoteli (**), sociálne zariadenie na izbe (sprcha, WC)
 • 2x kontinentálne raňajky
 • Služby sprievodcu
 • Vstup do Botanické záhrady
 • Zákonné poistenie CK proti úpadku

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 21.1.2019 do 24.10.2019.
 • Odjazdové miesto: Bratislava, ulica: Lamačská cesta – zastávka PATRONKA, směr centrum (11.00 hod.)
 • Všetky reklamácie musia byť riešené bezodkladne so sprievodcom na mieste
 • Cena nezahŕňa:
 • Pobytovú taxu vrátane parkingu: 10 €/osoba/noc
 • Vjazd do Paríža 400 Kč (16 €)
 • Vstupy v rámci programu
 • Cestovné poistenie
 • Odporúčame klientom, ktorí chcú navštíviť Louvre, aby si v predstihu urobili rezerváciu na piatok na 15.00 - 15.30 hod. cez online rezervačný systém TU. Bez rezervácie nie je možné Louvre navštíviť.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia na tel. č.: +420 547 385 464
 2. Kupón následne uplatníte prostredníctvom záväznej objednávky na stránke CK TU
 3. Po registrácii dostanete e-mailom cestovnú zmluvu, ktorú je nutné bezodkladne odoslať podpísanú na smlouvy@expressbus.cz alebo poštou na adresu Nádražní 674, Modřice 664 42

Voliteľné príplatky

 • Príplatok za jednolôžkovú izbu: 790 Kč/noc (cca 31 €/noc)
 • Vstupy v rámci programu: Eiffelová veža: 3.poschodie výťahom: dospelý - 25 €, do 24 rokov- 12,5 €, 2.poschodie výťahom: dospelý - 16 €, do 24 rokov- 8 €, 2.poschodie schody: 2.poschodie - 10 €, do 24 rokov- 5 €, Plavba loďou po Seine: 14,5 €. Morské akvárium: dospelý - 20,50 €, mládež 13 - 17 rokov- - 16 €, deti 3 - 12 rokov- - 13 €, Disneyland: dospelý - 60 €, deti pod 12 rokov- 55 €
 • V rámci individuálnej prehliadky je možné navštíviť: Víťazný oblouk – l´Arc de triompfe: dospelý - 12 €, mládež EU zdarma do 25 rokov vrátane, Chrám Notre Dame: dospelý - 10 €, mládež EU do 25 rokov- 8 €, ne-turisti / veriaci - zadarmo, Kaplnka St. Chapelle: dospelý - 10 €, mládež EU do 25 rokov - zdarma, Conciergerie: dospelý - 9 €, mládež EU do 25 rokov - zdarma, Jardin des Plantes: ZOO dospelý - 13 €, mládež EU do 25 rokov - 10 €, Botanická záhrada zdarma, Louvre: dospelý - 15 €, mládež EU zdarma do 25 rokov, Museum d´Orsay (impresionisti): dospelý - 12 €, mládež EU do 25 rokov - zdarma, Centrum George Pompidou (moderné umenie): dospelý - 14 €, mládež EU 18-25 rokov – 11 €, Tour Montparnasse: dospelý - 15 €, mládež 16-20 rokov - 11,70 €, deti do 15 rokov - 9,20 €, Musee Grevin: dospelý - 24,50 €, študenti - 21,50 €, deti do 14 rokov - 17,50 €

Doplňujúce informácie

 • Zakúpením kupónu a podpísaním "Potvrdenia o zájazde" súhlasíte so všeobecnými podmienkami CK TU. Pri nesplnení podmienok kupón prepadá
 • Z dôvodu veľkého množstva skupín sa jazdí aj poschodovými autobusmi, ktoré majú sedadlá v protismere - sedí sa pri stole. Jedná sa o 4 miesta.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 051 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CA Expressbus v spolupráci s CK Metal

Nádražní 674
66442 Brno - Modřice
+420 547 385 464

zajezdy@ckmetal.cz
http://www.ckmetal.cz

Zobraziť na mape

48.856614, 2.352222

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (52 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (52 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (54 km)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (54 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (55 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (55 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (68 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.