Zapožičanie motorového člna na 2 hod

PeZa Šport (Sielnická zátoka – požičovňa malých plavidiel), Sielnická zátoka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

25,00 €

Zapožičanie motorového člna na 2 hod

  PeZa Šport (Sielnická zátoka – požičovňa malých plavidiel), Sielnická zátoka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.7.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pohľad na Liptovskú Maru z vodnej hladiny si zamilujete. Vietor vo vlasoch, skvelá partia a čln so závesným motorom... niektoré zážitky veľa slov nepotrebujú, jednoducho ich treba zažiť.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Inštruktáž k obsluhe motora a oboznámenie sa s pravidlami plavby
 • Zapožičanie záchrannej vesty
 • Vhodné pre partiu, je však potrebné dodržať celkovú max. hmotnosť
 • Člny Kolibri + závesný motor Honda 2,3
 • Priamo na Liptovskej Mare

V cene je zahrnuté

 • 1x Zapožičanie motorového člna na 2 hod.
 • Inštruktáž k obsluhe motora a oboznámenie sa s pravidlami plavby na vodnej ceste Liptovská Mara
 • Zapožičanie záchrannej vesty
 • Pohonné hmoty
 • Plavidlá: člny Kolibri + závesný motor Honda 2,3
 • Kolibri 300 max zaťaženie 300 kg
 • Kolibri 360 max zaťaženie 450 kg
 • Po dohode je možné vykonať plavbu s vodcom malého plavidla A, B, C alebo pod jeho kontrolou

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.7.2019 do 31.8.2019.
 • Plavbu je možné uskutočniť len za vhodných poveternostných podmienok
 • Čln je vhodný pre viac osôb, podmienkou je však dodržanie maximálnej celkovej hmotnosti

Ako využiť ponuku

 1. Nutná rezervácia vopred (v čase medzi 18.00 - 20.00 hod.) na tel.čísle +421 904 232 075.  V prípade nedostupnosti napíšte na uvedené číslo sms a hneď ako to bude možné budete kontaktovaný.
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 570 850 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  PeZa Šport (Sielnická zátoka – požičovňa malých plavidiel)

Liptovská Sielnica
032 23 Liptovská Sielnica
+421 904 232 075

Pondelok 9:00–19:00
Utorok 9:00–19:00
Streda 9:00–19:00
Štvrtok 9:00–19:00
Piatok 9:00–19:00
Sobota 9:00–19:00
Nedeľa 9:00–19:00

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (3 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Marina Liptov

Marina Liptov (4 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Loď Mara

Loď Mara (5 km)

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (5 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (5 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy (5 km)

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

Tatralandia

Tatralandia (6 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (6 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia (6 km)

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (7 km)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (7 km)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (8 km)

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.