Vstup do lanového centra na Kolibe pre veľkých aj malých

LANOLAND - Lanové centrum, Bratislava – Koliba

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(77 hodnotení)

Vstup do lanového centra na Kolibe pre veľkých aj malých

LokalitaLANOLAND - Lanové centrum, Bratislava – Koliba (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 27.4.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Brány Lanolandu sú už otvorené! Využite pekné počasie a počas výletu zdolajte množstvo prekážok v korunách stromov určených deťom, ale aj zdatným športovcom, ktoré pre vás pripravil Lanoland na bratislavskej Kolibe.

Lanoland v korunách stromov

Zážitok, pri ktorom sa budete zabávať ako dieťa na preliezkach. K tomu trochu adrenalínu z výšky, samozrejme všetko podľa zvolenej dráhy, čerstvý vzduch a vyplavené endorfíny. To všetko vás čaká na bratislavskej Kolibe.Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Či už chcete urobiť radosť vašim ratolestiam alebo ste zdatný športovec hľadajúci nové výzvy, Lanoland je skvelou voľbou pre všetkých. Pre detičky, ale aj pokročilých nadšencov lanových dráh.

Lanové centrum tvorí niekoľko okruhov lanových prekážok

Modrý - ľahký, určený predovšetkým deťom do 15 rokov a na rozohriatie pre dospelých vo výške 4-6 metrov

Červený - stredne náročný, určený hlavne zdatnejším mladým ľuďom a dospelým vo výške 6-10 metrov

Žltý (tímový) - určený primárne dvojiciam, je súčasťou červeného okruhu

Čierny - najťažší okruh určený skúsenejším návštevníkom


Ako do Lanolandu?
Lanové centrum sa nachádza na Kolibe - Kamzíku, v blízkosti tzv. Cvičnej lúky a Televíznej veže a bezprostrednom susedstve bobovej dráhy. Dostanete sa tam trolejbusom číslo 203, keď vystúpite na konečnej zastávke Koliba a odtiaľ budete pokračovať približne 20 minút peši po ceste alebo po zelenej turistickej značke.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hojdačky a stena pre najmenších
  Hojdačky a stena pre najmenších
 • Ľahké, stredné a náročné prekážky
  Ľahké, stredné a náročné prekážky
 • Tímové prekážky určené pre dvojice
  Tímové prekážky určené pre dvojice
 • 4 lanovky, 42 prekážok
  4 lanovky, 42 prekážok
 • Lanoland sa nachádza na Kolibe v Bratislave
  Lanoland sa nachádza na Kolibe v Bratislave

Ukončené
4,90 €

Bežná cena: 9,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

77 hodnotení

49 zákazníkov odporúča

10

Zaujīmavo strávená hodinka v prírode a peknom prostredí

Martin, 26. októbra 2019

Hodnotil ponuku Hodinový vstup na lanovú dráhu Lanoland...


10

Skvely zazitok, skvely personal, mali sme stastie s terminom...treba si vyhradit urcite 2 hodky ak nie je vlovek trenovany aby si vklude mohol prejst aj cervene trasy... Vrele odporucam... Lanobka na zaver je super "odmena"

Lucia, 22. októbra 2019

Hodnotil ponuku Hodinový vstup na lanovú dráhu Lanoland...

Kontakt

LANOLAND - Lanové centrum

LANOLAND - Lanové centrum

Koliba
831 01 Bratislava
0918 507 669

info@lanoland.sk
http://www.lanoland.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

2
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

2
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Mohlo by sa vám páčiť