Maldivy pre 2 osoby s plnou penziou, programom, delfínmi a neopakovateľnou atmosférou

CK Ginger Travel, Maledivy - Meemu Atoll

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Tento víkend voľné

Dovolenka na Kanárskych ostrovoch – Tenerife s výhľadom na oceán/Španielsko - Tenerife

od 696,00 €

Dovolenka na Kanárskych ostrovoch – Tenerife s výhľadom na...

Španielsko - Tenerife, CK Ginger Travel

1 229,00 €

Maldivy pre 2 osoby s plnou penziou, programom, delfínmi a neopakovateľnou atmosférou

  CK Ginger Travel, Maledivy - Meemu Atoll (mapa)
  Platnosť kupónu je od 28.3.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rozprávková dovolenka na snehobielych plážach s tyrkysovým morom pri najkrajšom zapadajúcom slnku. Takto vyzerá skutočný raj na Zemi. Váš pobyt strávite v novučičkom guesthouse s výnimočnou priateľskou atmosférou. Spoznáte milých domorodcov, vychutnáte si piknik na pláži, či rôzne druhy športových aktivít. Pobyt plný dobrodružstva a zážitkov sa začína...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Transfer rýchlo-loďou (z letiska a na letisko)
 • Výlet za delfínmi (pozorovanie delfínov počas západu slnka)
 • Návšteva 2 ďalších ostrovov Dhiggaru a Raiymandhoo
 • Nádherný podmorský život a koralové útesy
 • Plná penzia v cene dovolenky

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 4 noci v guesthouse na ostrove Meemu Atoll pre 2 osoby
 • Transfer rýchlo-loďou (cesta z letiska po prílete na Maledivách a cesta na letisko pri odchode) pre 2 osoby
 • 5x raňajky medzinárodné počas celého pobytu (z toho 1x budú raňajky lokálne) pre 2 osoby
 • 5x obed pre 2 osoby
 • 5x večera (z toho - 1x barbecue a 1x romantická večera. Ostatné večere podľa výberu klientov) pre 2 osoby
 • Výlet za delfínmi - 15 minútová jazda z ostrova loďkou, kde strávite hodinu a pol pozorovaním delfínov počas západu slnka pre 2 osoby
 • Druhý výlet  - návšteva dvoch ďalších ostrovov Dhiggaru a Raiymandhoo (Cesta na ostrovy trvá cca 15 min. s loďkou. Na každom ostrove sa vystúpi a strávite tam približne dve hodinky.) pre 2 osoby

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 28.3.2019 do 30.11.2019.
 • V cene kupónu nie sú zahrnuté letenky
 • V prípade záujmu vám môže CK Ginger travel rezervovať tie najvýhodnejšie letenky
 • Odlet je možný z Viedne alebo z Prahy
 • V prípade záujmu o pobyt na 8 nocí je potrebné si zakúpiť 2 kupóny
 • Odporúčame si overiť dostupnosť vami zvoleného termínu. Až po spätnom potvrdení z CK vám bude termín rezervovaný.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť rezervácie mailom na info@ckginger.com
 2. Pre záväznú rezerváciu je potrebné zaslať CK Ginger travel číslo a heslo z kupónu mailom alebo priložiť kupón do prílohy mailu
 3.  

Doplňujúce informácie

 • Všeobecné obchodné podmienky TU

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 362 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CK Ginger Travel

Hurbanova 58
911 01 Trenčín
+421 904 204 610

info@ckginger.com
http://www.ckginger.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (1 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (9 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (9 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (17 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (20 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (20 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (20 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (21 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (26 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (27 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (29 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.