Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

CK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 159,00 €

Bežná cena
179 - 359,00 €
Ušetríte
až 110,00 €

Chorvátsko na 8 dní v štúdiách či apartmánoch Janka len 40 m od mora

  CK AHA, Chorvátsko - ostrov VIR (mapa)
  Platnosť kupónu je od 26.4.2019 do 28.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zrelaxujte svoje telo i dušu na krásnom chorvátskom ostrove Vir. Hlavne pre rodiny s deťmi je ideálnym dovolenkovým miestom. Piesočnaté aj kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do vody, krištáľovo čistá hladina, v okolí obchody a reštaurácia, zaujímavé možnosti výletov... A to najlepšie: ubytovanie len 40 m od mora v štúdiách či apartmánoch Janka. Ako bonus delegát a požičanie bicyklov.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora
  Apartmán alebo štúdio len 40 m od mora
 • Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti
  Pozvoľný vstup do vody - ideálne pre deti
 • Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma
  Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov zdarma
 • V blízkosti sú obchody aj reštaurácia
  V blízkosti sú obchody aj reštaurácia
 • V cene služby delegáta aj požičanie bicyklov
  V cene služby delegáta aj požičanie bicyklov

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby + 1 dieťa alebo 4 osoby (podľa zvoleného typu pobytu) na 7 nocí
 • Dieťa do 2,99 rokov v sprievode 2 dospelých osôb bez nároku na lôžko zdarma
 • Služby delegáta
 • Spotreba vody a energie
 • Zapožičanie dvoch bicyklov na jeden deň

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 26.4.2019 do 28.9.2019.
 • Pri nákupe 1 kupónu dieťa do 5,99 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Cena nezahŕňa: cestovné poistenie, dopravu a stravu. Možnosť zabezpečiť obojsmernú autobusovú dopravu za 90 €/osoba. Viac info
 • Cena nezahŕňa povinnú pobytovú taxu pre osoby od 12 rokov, ktorá sa platí priamo v zariadení: 12 €/dospelá osoba, 6 €/dieťa vo veku 12 - 18 rokov
 • Termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • Pozrite si aj akciové ubytovanie v apartmánoch Valéria v rovnakej lokalite

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia na tel. čísle +421 905 617 834 alebo na e-mailovej adrese rezervacia.vir@gmail.com
 2. Po rezervácii termínu je potrebné zaslať číslo kupónu, heslo kupónu, meno, telefónne číslo a rezervovaný termín na e-mail: rezervacia.vir@gmail.com. 
 3. Po zakúpení kupónu následne uzatvoríte štandardnú cestovnú zmluvu na zájazd

Doplňujúce informácie

 • Po podpise zmluvy s CK sa storno riadi internými podmienkami CK
 • Deň nástupu: sobota - ubytovanie od 12.00 hod.
 • Deň odchodu: sobota - opustiť apartmán do 9.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CK AHA

Kvetná 167/22
94901 Nitra
+421 905 617834


http://www.ubytovanie-chorvats...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (2 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (2 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (3 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (6 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (13 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (13 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (13 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (15 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (16 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (16 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (19 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (19 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.