Nezabudnuteľný zábavný park Ogrodzieniec v Poľsku: 1 vstupenka do 3 areálov + bobová dráha

Park Ogrodzieniec, Poľsko - Podzamcze

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nezabudnuteľný zábavný park Ogrodzieniec v Poľsku: 1 vstupenka do 3 areálov + bobová dráha

LokalitaPark Ogrodzieniec, Poľsko - Podzamcze (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 23.4.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Poďte s rodinkou na výlet do zázračného sveta za hranicami. V 3 zábavných parkoch Ogrodzieniec prežijete nezabudnuteľný deň: rytiersky hrad, autíčka, lanová dráha, hojdačky, šmýkačky, kolotoče, poučný svet miniatúr aj 47 atrakcií na preverenie šikovnosti. A potom adrenalínová jazda na bobovej dráhe! Viete si predstaviť tie šťastné vysmiate tváre?

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vstup do 3 zábavných parkov + na bobovú dráhu
  Vstup do 3 zábavných parkov + na bobovú dráhu
 • 47 atrakcií na preverenie šikovnosti
  47 atrakcií na preverenie šikovnosti
 • Zábava aj nové vedomosti pre malých i veľkých
  Zábava aj nové vedomosti pre malých i veľkých
 • Deti do 4 rokov majú vstup zdarma
  Deti do 4 rokov majú vstup zdarma
 • Približne 2 hodiny od hraníc a 1 hodinu od Krakova
  Približne 2 hodiny od hraníc a 1 hodinu od Krakova

Ukončené
od 9,90 €

Bežná cena: 12 - 38,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 996 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Park Ogrodzieniec

Park Ogrodzieniec

ul. Zamkowa 33,
42-440 Podzamcze (Gmina Ogrodzieniec)
606 669 742

info@park-ogrodzieniec.pl
www.park-ogrodzieniec.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

13
km
Bledowská púšť

Bledowská púšť

Európa nepatrí medzi typické miesta, kde by ste na mape hľadali púšť. V Poľsku však takýto unikát nájdete! Błędowska púšť je najväčśia púšť na našom kontinente. Rozprestiera sa... Viac pri dedinke Klucze a jej rozloha je 32 km². Patrí medzi skutočné prírodné rarity. V tunajšom podnebnom pásme totiž púšť nemá ideálne podmienky.

38
km
Roh troch kráľov

Roh troch kráľov

Trójkąt Trzech Cesarzy je miesto na sútoku riek Przemsza pri mestách Mysłowice, Sosnowiec a Jaworzno. Počas rozdelenia Poľska od roku 1871 do roku 1918 označovalo miesto, na... Viac ktorom sa stretli hranice troch ríší, ktoré rozdelili Poľsko-ruskú ríšu, Rakúsko-Uhorsko a Nemeckú ríšu.

39
km
Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

43
km
Sliezske múzeum

Sliezske múzeum

Múzeum sa nachádza v priemyselnom prostredí bývalých baní a jeho väčšiu časť nájdete v podzemí. Na povrchu sa zachovala pôvodná veža Varšava, na ktorej je dnes umiestnená... Viac vyhladková plošina a ponúka tak krásny výhľad na mesto. Pod zemou okrem samotného múzea nájdete aj knižnicu a prednáškovú sálu.

44
km
Legendia

Legendia

Najstarší zábavný park v Poľskú (od roku1959) nájdete medzi mestami Chorzóv a Katowice. Na 26 hektároch vás čaká viac ako 40 atrakcií a 5 tematických zón. To všetko okolo... Viac nádherného jazera.

49
km
ZOO v Krakove

ZOO v Krakove

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

51
km
Kláštor Jasná Hora

Kláštor Jasná Hora

Jasná Hora je paulinský kláštor v meste Čenstochová. Jedná sa o najvýznamnejšie pútnické miesto Poľska. Kláštorný komplex navštívi ročne až 5 miliónov pútnikov z Poľska aj... Viac zahraničia. Nájdete tu slávnu ikonu Panny Márie Čenstochovskej, ktorej veriaci pripisujú zázračné vlastnosti.

51
km
Krakov

Krakov

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

51
km
Rynek Główny

Rynek Główny

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

52
km
Mariánsky kostol

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

52
km
Wawelský hrad

Wawelský hrad

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

52
km
Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

Mohlo by sa vám páčiť