od 594,00 €

Bežná cena
654 - 1 627,00 €
Ušetríte
až 148,00 €

Športové hry na Patrónke v štýle olympiády pre 50 až 150 ľudí - prenájom areálu vrátane atrakcií

  Atrakcie, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 594 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

1 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Atrakcie

Originálny teambuilding? Príďte zažiť chuť olympijského víťazstva na Patrónku. Pripravia vám celé zázemie - športovú plochu, dostanete k dispozícii všetky atrakcie s manuálom na rôzne súťaže a, samozrejme, podporu počas eventu. V prípade záujmu vám radi zabezpečia aj catering či grilovačku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Využiteľné cez týždeň i cez víkend
 • Pre 50, 70, 100 alebo 150 ľudí (podľa zvolenej možnosti)
 • K súťažiam dostanete aj manuál
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie zdarma

V cene je zahrnuté

 • Prenájom areálu na 6 hodín (od 9.00 do 15.00 hod. alebo od 16.00 do 22.00 hod.)
 • Prenájom atrakcií na 6 hodín + manuál na súťaže
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019.
 • Možnosť zabezpečenia cateringu a grilovačky

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 7 osôb
 • bezplatné parkovanie

594,00 €
- 9 % / 654 € 60 €

0,00 €

 • 7 osôb
 • bezplatné parkovanie

748,00 €
- 9 % / 823 € 75 €

0,00 €

 • 7 osôb
 • bezplatné parkovanie

999,00 €
- 9 % / 1 099 € 100 €

0,00 €

 • 7 osôb
 • bezplatné parkovanie

1 479,00 €
- 9 % / 1 627 € 148 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na marianna@sportpatronka.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 904 200 300
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Zrušenie rezervácie je možné len 48 hodín dopredu
 • V prípade nepriaznivého počasia si prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny termínu rezervácie po vzájomnej dohode s klientom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 570 850 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Atrakcie

Lovinského 43
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto


https://patronkiada.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (900 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.