Pobyt pri historickom centre "Malého Ríma" s výbornou kuchyňou v hoteli Spectrum***

Hotel Spectrum, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 59,00 €

Bežná cena
84 - 158,00 €
Ušetríte
až 49,00 €

Pobyt pri historickom centre "Malého Ríma" s výbornou kuchyňou v hoteli Spectrum***

  Hotel Spectrum, Trnava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 17.5.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Trnava je 7. najväčším mestom v krajine. Je jedným z najdôležitejších centier rímskokatolíckej cirkvi na Slovensku - stojí tu množstvo kostolov, a tak dostala prezývku „Malý Rím“ alebo aj „Slovenský Rím”. Užite si jej čaro s komfortným ubytovaním v hoteli Spectrum*** v novozrekonštruovaných izbách. V cene pobytu nechýbajú ani raňajky, zľava na návštevu mestskej veže a vstup do Trnavského lanáča.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Komfortné ubytovanie s výhľadom na okolie mesta
  Komfortné ubytovanie s výhľadom na okolie mesta
 • Milý a ústretový personál
  Milý a ústretový personál
 • Deti do 6 rokov zdarma vrátane prístelky
  Deti do 6 rokov zdarma vrátane prístelky
 • Vstup do Trnavského lanáča + káva
  Vstup do Trnavského lanáča + káva
 • V blízkosti historického centra +zľava na návštevu veže
  V blízkosti historického centra +zľava na návštevu veže

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v novo-zrekonštruovaných izbách Premium pre 2 osoby
 • Deti do 6 rokov zdarma vrátane prístelky
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • 1x zľava 2 € na návštevu mestskej veže pre 2 osoby
 • 1 hodina na poľovníckom simulátore
 • 1x vstup do Trnavského lanáča pre 2 dospelé osoby a 2 deti (nízke lanové prekážky, zjazd na malej lanovke, detské ihrisko, trampolína, skákací hrad so šmykľavkou)
 • 2x káva v Trnavskom lanáči
 • Parkovanie a WiFi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 17.5.2019 do 31.10.2019.
 • V cene kupónu nie je zahrnutý mestský poplatok: 0,66 €/osoba/deň (mestský poplatok neplatia deti, študenti, ZŤP a rodiny s deťmi)
 • Pozrite si aj akciu na vstup do obľúbeného Aquaparku Trnava

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť rezervácie na tel čísle +421 33 59 05 111, +421 948 590 511 alebo mailom na recepcia@hotelspectrum.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Domáci miláčik: 7 €/zviera/noc
 • Deti do 6 rokov zdarma vrátane prístelky
 • Dieťa nad 6 rokov na prístelke: 20 €/osoba/noc vrátane raňajok

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Kupón je možné v rámci 14 dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom kupón zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote kupón prepadá v plnej výške, takýto kupón nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 740 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Hotel Spectrum

Vladimíra Clementisa 13
917 00 Trnava
+421 33 590 5111, +421 948 590 511

Check in od 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

recepcia@hotelspectrum.sk
https://www.hotelspectrum.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Malá synagóga v Trnave

Malá synagóga v Trnave (600 m)

V unikátnych priestoroch Malej synagógy je umiestnená štýlová kaviareň. Môžete tu obdivovať nielen architektúru a interiér synagógy, ale aj mnohé podujatia, koncerty či výstavy,... Viac ktoré sa tu pravideľne konajú. Jedná sa o miesto s neopakovateľnou atmosférou.

Kostol sv. Heleny

Kostol sv. Heleny (1000 m)

V Trnave sa nachádza aj tento gotický kostol zo 14. storočia, ktorý bol v 17. storočí barokovo upravený. V stredoveku slúžil ako špitálsky kostolík. Ústredná socha sv. Heleny... Viac pochádza z roku 1400. V južnej kaplnke kostola nájdete najstarší a zároveň jediný tabuľový oltár v Trnave.

Relax Aqua & Spa

Relax Aqua & Spa (1 km)

Relax Aqua & Spa je novopostavený aquapark priamo v Trnave. Ponúka masážne bazény, sauny, vírivky ale aj masáže. Nájdete tu aj dva vnútorné tobogany.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn (4 km)

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

Kaštieľ Dolná Krupá

Kaštieľ Dolná Krupá (13 km)

Dolná Krupá leží len 10 kilometrov od mesta Trnava. Jej dominantou je klasicistický kaštieľ Brunsvickovcov. Kaštieľ je súčasťou veľkého anglického parku so vzácnymi drevina... Viacmi. Svojho času ho navštívil aj Ludvig van Beethoven, ktorý tu údajne zložil slávnu Sonátu mesačného svitu.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (15 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (15 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (15 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les (20 km)

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

Smolenický zámok

Smolenický zámok (20 km)

Smolenický zámok je jedna z najkrajších zaujímavostí západného Slovenska. Zámok postavili na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý slúžil na ochranu pohraničných malokarpatských... Viac priesmykov a Českej cesty. Od roku 1777 ho vlastnili Pálffyovci, ktorí ho v druhej polovici 19. storočia romanticky prestavali. V súčasnosti je zámok sídlom Slovenskej akadémie vied – Kongresového centra SAV a počas celého roka sa v ňom uskutočňuje množstvo vedeckých konferencií a sympózií.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (20 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Jaskyňa Driny

Jaskyňa Driny (20 km)

Jaskyňa driny je jedinou verejnosti prístupnou jaskyňou na západe Slovenska. Nachádza sa pri obci Smolenice, kde nájdete aj krásny Smolenický zámok. Jaskyňa má bohatú kvapľovú... Viac výzdobu, prehliadková trasa meria 450 metrov a trvá približne 35 minút.