Kuracie krídla alebo bravčové koleno s hranolkami v Palmyre

Palmyra Club, Bratislava – Mlynská dolina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 4,50 €

Kuracie krídla alebo bravčové koleno s hranolkami v Palmyre

  Palmyra Club, Bratislava – Mlynská dolina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 29.5.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

8,3

Veľmi dobré hodnotenie
(5 hodnotení)

Zavolajte priateľov, spolužiakov či kolegov na grilované špeciality do podniku Palmyra. Príjemné prostredie, priateľská atmosféra, gurmánske špeciality a skvelý servis zanechajú vo vás dojem a vnuknú vám otázku, kedy sem prísť zas...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Obľúbená reštaurácia v Mlynskej
  • Počas leta otvorená terasa
  • V ponuke aj jedlo s nápojom
  • Vhodné aj pre veľké skupiny ľudí
  • Platí po 14.00 hod.

V cene je zahrnuté

  • Grilované pochúťky v Palmyre

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 29.5.2019 do 31.8.2019.
  • Kupón je možné využiť po 14.00 hod.

Ako využiť ponuku

  1. Rezervácia nie je potrebná
  2. Na prevádzke pred objednávkou sa preukážte vytlačeným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,3

Veľmi dobré hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)2x
Veľmi dobré (7-8)3x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,0
Kvalita jedla8,0
Kvalita nápojov8,8
Priestory prevádzky7,2
Okolie prevádzky8,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita nápojov:

Ceny za nápoje

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

Kvalita jedla:

Široká ponuka

10

Vynikajúce hodnotenie

Alan, 5. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Akákoľvek pizza v reštaurácii Palmyra

Chutné jedlo.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,0

Vynikajúce hodnotenie

Zuzana, 10. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
Akákoľvek pizza v reštaurácii Palmyra

moze byt, aj ked to prostredie nic moc...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Palmyra Club

Staré grúnty 51
84104 Bratislava
0903 249 900

palmyra.restauracia@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (600 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (1 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Lanoland

Lanoland (4 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.