LAST MINUTE sobota pri mori v talianskom Bibione alebo Lignane

VIATOUR - cestovná agentúra, Taliansko - Bibione, Lignano

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 49,00 €

Bežná cena
93,00 €
Ušetríte
až 44,00 €

LAST MINUTE sobota pri mori v talianskom Bibione alebo Lignane

  VIATOUR - cestovná agentúra, Taliansko - Bibione, Lignano (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.6.2019 do 1.9.2019 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(31 hodnotení)

Čo robíte v sobotu? Nič? A čo tak stráviť deň pri mori v jednom z najkrajších letovísk Benátskeho zálivu? Chytať pravý letný bronz na nekonečne širokej talianskej pláži či užiť si rušné večerné korzo so štipkou romantiky... A pozvoľný vstup do mora, ten ocenia všetci. Dokonca si nemusíte brať ani dovolenku z práce. Jedinečná možnosť za super cenu!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Doprava klimatizovaným autobusom
 • Celý deň pri talianskom mori
 • Dlhá piesková pláž, pozvoľný vstup do mora
 • Pracovník agentúry k dispozícii v autobuse
 • Až 11 nástupných miest na Slovensku

V cene je zahrnuté

 • Výlet pre 1 osobu do strediska Bibione alebo Lignano (cca 3 km od seba)
 • Doprava klimatizovaným autobusom
 • Mapa letoviska
 • Pracovník cestovnej agentúry v autobuse - zabezpečí výstup a dohodne miesto stretnutia pri návrate (počas dňa je zástupca CA s klientom v telefonickom kontakte)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.6.2019 do 1.9.2019.
 • Autobus ide po jednej trase cez obe strediská (Bibione aj Lignano). Vami vybrané stredisko nahláste, prosím, pri rezervácii (možnosť zmeny priamo v autobuse cez pracovníka CA)
 • Nástupné miesta: Bratislava (bez príplatku), Trnava, Piešťany, Nové Mesto, Trenčín, Dubnica, Ilava, Považská Bystrica, Žilina, Martin, Dolný Kubín (viac info vo Voliteľných príplatkoch)
 • Termíny sú garantované, ide o doplnenie voľných miest kyvadlovej dopravy, autobus sa vracia až večer a uloženie batožiny v ňom nie je možné
 • Pobyt v Lignane cca 6.00 - 21.30 hod., pobyt v Bibione cca 7.00 - 21.00 hod.
 • Odchod v piatok, nočná jazda autobusom – pobyt v sobotu – návrat do Bratislavy v nedeľu ráno cca o 6.00 hod., následne rozvoz do ostatných miest na Slovensku. Nástupné miesto na Slovensku je zhodné s výstupom pri návrate

Ako využiť ponuku

 1. Odporúča sa rezervácia do 3 dní po zakúpení kupónu na viatour@viatour.sk, inak nie sú garantované miesta
 2. V rezervácii uveďte nástupné a výstupné miesto, kontaktné údaje, číslo s heslom kupónu, info ohľadom miestenky a v prípade záujmu aj požiadavku poistenia (platba za doplnkové služby na účet CA)

Voliteľné príplatky

 • V cene nie je zahrnuté nepovinné cestovné poistenie na 3 dni: 4,95 €/dospelý, 4,71 €/dieťa do 15 rokov (možné dokúpiť priamo v CA VIATOUR pred odjazdom na výlet a zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazu, batožiny do 1 000 €)
 • Obojsmerný príplatok (platí pre nástup aj výstup) v prípade iného nástupného miesta ako Bratislava:
 • Trnava, Piešťany, Nové Mesto, Trenčín: 7 €
 • Dubnica, Ilava, Pov. Bystrica, Žilina, Martin, Dolný Kubín: 12 €
 • Príplatok za obojsmernú miestenku: 7 € (tento príplatok nie je povinný, zaručuje vám sedenie na vybranom mieste)
 • Podklady k doplatku vám budú zaslané so zmluvou, ktorá vám bude odoslaná po predložení vášho kupónu poskytovateľovi a po rezervácii termínu

Doplňujúce informácie

 • Cestovná agentúra po rezervácii odosiela zmluvu pre vyplnenie nacionálií účastníkov a najneskôr 7 dní pred odjazdom inštrukcie k výletu
 • Vyplnením a vrátením zmluvy vstupujú do platnosti všeobecné zmluvné podmienky účasti na doprave s CA VIATOUR, dovtedy platia podmienky portálu Zľavadna.sk
 • Ponuka je súčasťou dopredaja voľných miest v kyvadlovej doprave zabezpečujúcej dovoz/odvoz cestujúcich na pobyty, autobus pokračuje rozvozom klientov po pobreží benátskeho zálivu, počas pobytu v letovisku nie je klientom k dispozícii a vracia sa až večer (pracovník agentúry je k dispozícii celú sobotu na telefóne). Žiadne iné služby okrem dopravy CA neposkytuje
 • Časy odjazdov/príjazdov sa môžu líšiť o +/- 30 minút

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

31 hodnotení

13 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)19x
Veľmi dobré (7-8)10x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Sprievodca8,5
Dopravný prostriedok8,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,4
Program zájazdu7,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Informácia o termínoch

Sprievodca:

Dostatočné informácie

Dopravný prostriedok:

Ochota vodiča

10

Vynikajúce hodnotenie

Lujza, 20. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
Výlet pre 1 osobu do Bibione alebo Lignana...

Tento zážitok jednoznačne odporúčam. Pokiaľ človek kupuje poukaz v časovom predstihu má možnosť vybrať si z množstva termínov. Výlet bol dobre organizovaný, účastníci boli dobre informovaní, odchody autobsu boli vždy načas. Rozhodne príjemná skúsenosť

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

5,0

Dobré hodnotenie

Marcela, 12. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
Nástupné miesto: Trenčín, Nové Mesto,...

Cesta autobusom hrozná, vôbec sme sa nevyspali, lebo každú chvíľku sme zastavovali na pumpach kvôli WC. Klíma bola zapnutá celú noc, čiže bola riadna zima.Na toaletu v autobuse sme nemohli chodiť, lebo nám bolo povedané, že, citujem : "čo si tam naložíme, to si odvezieme aj späť a v tom teple by to...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  VIATOUR - cestovná agentúra

Ivana Bukovčana 20
84108 Bratislava
+421 905 285 615

viatour@viatour.sk
http://www.viatour.sk

Zobraziť na mape

  Zájazd do Bibione

Via del Sagittario
30020 Bibione

viatour@viatour.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sandberg

Sandberg (900 m)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Hrad Devín

Hrad Devín (4 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Železná studnička

Železná studnička (8 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (9 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (9 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Lanoland

Lanoland (9 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (9 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (10 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (10 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (11 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Slavín

Slavín (11 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (11 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.