Akčný paintball v premakanom teréne plnom adrenalínových prekážok

Paintball Extreme, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,90 €

Bežná cena
15,00 €
Ušetríte
5,10 €

Akčný paintball v premakanom teréne plnom adrenalínových prekážok

  Paintball Extreme, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 20.6.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kto nezažil, neuverí. Kto zažil, nezabudne! Paintball je športová aktivita pre cieľavedomých hrdinov. Odvaha nie je najdôležitejšia. Ďaleko viac hráči využijú tímovú spoluprácu. Počas paintballu sa zo známych stávajú priatelia a zo zamestnancov kolegovia. Komunikácia je základný predpoklad úspechu. A k tomu ešte, samozrejme, správny pitný režim.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hracia plocha až 8 000 m2, budovy, les, lúka, prekážky
  Hracia plocha až 8 000 m2, budovy, les, lúka, prekážky
 • Paintballové zbrane z najmodernejšej série
  Paintballové zbrane z najmodernejšej série
 • Altánok a ohniská na posedenie a opekanie
  Altánok a ohniská na posedenie a opekanie
 • Počas celej akcie je k dispozícii vyškolený inštruktor
  Počas celej akcie je k dispozícii vyškolený inštruktor
 • Prístup aj pre autá, možnosť parkovania
  Prístup aj pre autá, možnosť parkovania

V cene je zahrnuté

 • Prenájom paintballového ihriska pre 1 osobu na 3 hodiny
 • Ochranný overal
 • 100 ks guličiek
   

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 20.6.2019 do 30.9.2019.
 • Minimálny počet hráčov je 8 a maximálny 40

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 940 900 112
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu. Po rezervácii termínu je nutné poslať kupóny e-mailom na info@paintballextreme.sk
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Každých ďalších 100 guličiek: 5 €

Doplňujúce informácie

 • Všetky príslušenstvá určené k hre sú overené a kvalitné, od špičkových dodávateľov
 • Hra je vhodná na zábavu s priateľmi, oslavy, rodinné akcie, teambuildingy

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Paintball Extreme

Cementárenská cesta 4635/4
97401 Banská Bystrica
0940 900 112


http://paintballextreme.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum SNP

Múzeum SNP (3 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (5 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (5 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča (7 km)

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

Špania Dolina

Špania Dolina (8 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (9 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (10 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Kalište

Kalište (10 km)

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (11 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Badínsky prales

Badínsky prales (12 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Hrb - stred Slovenska

Hrb - stred Slovenska (13 km)

Vrch Hrb je geografickým stredom Slovenska. Dostanete sa naň po modrej turistickej značke z obce Ľubietová alebo po červenej alebo po žltej značke z obce Brusno. Z vrcholu je... Viac krásny výhľad na Nízke Tatry, Poľanu alebo Veporské Vrchy.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (13 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.