od 1,99 €

Bežná cena
2,40 - 26,00 €
Ušetríte
až 4,10 €

Jednorázový vstup alebo permanentka na 10 vstupov a zľava na detskú oslavu v Zahrajkove

  Zahrajkovo, Pezinok (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 1 bod

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

3 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Zahrajkovo

Prostredie ako z detského sna, veľa zábavy, príležitostné atrakcie a kopec kamarátov - to všetko a aj viac ponúka detské interiérové ihrisko Zahrajkovo. A zatiaľ, čo sa decká budú blázniť, vy si v pohode vychutnáte voňakú kávu so sladkým koláčikom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre deti od 0 do 10 rokov
 • 10 % zľava na detskú oslavu
 • Pre rodičov k dispozícii káva a koláčiky
 • Otvorené denne od 9.30 do 20.00 hod., aj počas víkendov
 • V OC Molo v Pezinku

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

1,99 €
- 17 % / 2,40 € 0,41 €

0,00 €

Permanentka na 10 vstupov počas pracovných dní a 5 % zľava na detskú oslavu

 • Permanentka na 10 vstupov počas pracovných dní a 5 % zľava na detskú oslavu
 • 10 x 60 min. pre deti od 0-10 rokov

13,90 €
- 23 % / 18 € 4,1 €

0,00 €

Permanentka na 10 vstupov a 10 % zľava na detskú oslavu

 • Permanentka na 10 vstupov a 10 % zľava na detskú oslavu
 • 10 x 60 min. pre deti od 0-10 rokov

22,00 €
- 15 % / 26 € 4 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Voliteľné príplatky

 • Každá ďalšia načatá hodina sa účtuje 1 € počas pracovných dní, 1,50 € počas víkendu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 571 094 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Zahrajkovo

Myslenická 4660/2C
902 01 Pezinok
0907 726 422

Po - Ne : 9:30 – 20:00

jankaadamova1@gmail.com
https://www.facebook.com/pg/ZA...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (5 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (7 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Modra

Modra (8 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Pezinská baba

Pezinská baba (9 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (10 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (11 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (11 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (13 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (13 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (13 km)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Abeland - gazdovská dedinka

Abeland - gazdovská dedinka (14 km)

Abeland je dedinka umenia a remesiel, ktorú nájdete neďaľeko Bratislavy. Otvorená je každú sobotu, kedy tu prebieha zaujímavý program pre deti aj dospelých.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (14 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.