Výhliadka z UFO s výhľadom na celú Bratislavu

UFO watch.taste.groove., Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.)

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(323 hodnotení)

Výhliadka z UFO s výhľadom na celú Bratislavu

LokalitaUFO watch.taste.groove., Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.) (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.7.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Pre rodiny s deťmi, pre romantické páry, ktoré si radi zamknú svoju lásku alebo všetci, čo nedajú dopustiť na originálne ponožky. Z vyhliadkovej veže UFO, ikony Bratislavy s 95 metrami budete mať Bratislavu ako na dlani. Tak si poďte vychutnať západ Slnka a panoramatické výhľady práve odtiaľto!

UFO watch.taste.groove.

Ak máte chuť vzhliadnuť mesto z vtáčej perspektívy, zažiť dokonalý výhľad či zachytiť nádherný západ slnka nad Dunajom, nenájdete na to vhodnejšie miesto.

Vychutnajte si neobyčajný výhľad na celú Bratislavu z povestnej Vyhliadkovej veže UFO na moste SNP. V peknom počasí dovidíte až do diaľky 100 kilometrov, takže si výhľad naozaj vychutnáte. Vziať so sebou môžete, samozrejme, aj vaše ratolesti. A ak sa ešte zmestia do 111 cm, majú vstup na vežu zdarma.

Pozor súťaž!

Ak sa priamo na vyhliadke odfotíte s nápisom UFOtower a túto fotku zavesíte na Facebook či Instagram s hashtagom #zlavadna a #ufobratislava, budete automaticky zaradený do súťaže o 5 super cien:

 • 1. Hlavná cena: 3-dňový pobyt v Kúpeľoch Lúčky v hodnote 350 €
 • 2. 1x darčeková karta určená na konzumáciu v reštaurácii UFO v hodnote 100 €
  3. 2x adrenalínová atrakcia Skywalk - prechádzka po vonkajšej parapete Vyhliadkovej veže UFO
 • 4. 50 € poukážka na stránke Zlavadna.sk

Žrebovať sa bude 2.9.2019.

Symbol Bratislavy

UFO, jeden zo symbolov samotnej Bratislavy a ikonická stavba, ktorú ročne navštívia tisíce ľudí. Za 45 sekúnd vás výťah vyvezie z nuly do nemého úžasu. Vo výške 95 metrov a s dohľadom až do diaľky 100 km spoznáte skutočné čaro stavby, ktorá dotvára neodmysliteľnú súčasť siluety mesta na Dunaji.

Spolu s vežami ako Eiffel Tower alebo Empire state building je UFO watch.taste.groove. hrdým členom World Federation of Great Towers.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dohľad až 100 km
  Dohľad až 100 km
 • Vo výške 95 metrov
  Vo výške 95 metrov
 • Vynikajúce hodnotenia od vás, zákazníkov
  Vynikajúce hodnotenia od vás, zákazníkov
 • Deti do 111 cm zdarma
  Deti do 111 cm zdarma
 • Sprav si selfie a zapoj sa do súťaže
  Sprav si selfie a zapoj sa do súťaže

Ukončené
od 11,50 €

Bežná cena: 15,30 - 20,30 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

323 hodnotení

207 zákazníkov odporúča

10

S vyhliadkou som bola spokojná. Kupón zodpovedal ponuke.

Martina, 19. júla 2021

Hodnotil ponuku Romantický balík pre 2 osoby na Vyhliadkovú...


10

Maximálna spokojnosť. Super zážitok a nádherný výhľad.

Martina, 19. júla 2021

Hodnotil ponuku Romantický balík pre 2 osoby na Vyhliadkovú...

Kontakt

UFO watch.taste.groove.

UFO watch.taste.groove.

Most SNP
851 01 Bratislava
+421 2 6252 0300

reception@u-f-o.sk
www.u-f-o.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

400
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

400
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

500
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

600
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

600
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

800
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

800
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť