Permanentky do fitnesscentra v Mlynskej doline

Hektor Fitnesscentrum, Bratislava - Mlynská dolina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Permanentky do fitnesscentra v Mlynskej doline

LokalitaHektor Fitnesscentrum, Bratislava - Mlynská dolina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.6.2019 do 3.9.2019 podľa dostupnosti.

Už viete, ako sa rýchlo dostanete do formy? S permanentkami do zmiešaného fitnesscentra Hektor alebo výlučne ženského fitka Dyana to zvládnete raz-dva a bude vás to dokonca baviť! Pokojne tu môžete cvičiť aj každý deň.

Ideálny čas na sebe popracovať

Pohodlné ničnerobenie sa podpísalo na nejednom brušku... ak je to aj váš prípad, tak je čas na sebe trochu popracovať. Fitko Hektor alebo výlučne ženské fitko Dyana v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline vás nakopnú a nedovolia vám prestať. Nájdete tu bohatú ponuku posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov.

Fitnescentrum Hektor

Nachádza sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline.Na ploche cca 700 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť fitnesscentrum Hektor (Átriové domky, blok K, na vrátnici oznámite, že idete do fitnesscentra) v čase pondelok-štvrtok 17-19.00 hod. Pri registrácii je potrebné sa preukázať kupónom ZlavaDna, uhradiť zálohu za čipovú kartu (5€, záloha bude vrátená po skončení platnosti karty a jej odovzdaní). Čipová karta Vás následne počas zvoleného obdobia oprávňuje neobmedzene navštevovať fitnesscentrum.Fitnescentrum Dyana

Veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry).

Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť fitnesscentrum Hektor (Átriové domky, blok K, na vrátnici oznámite, že idete do fitnesscentra) v čase pondelok-štvrtok 17-19.00 hod.
Pri registrácii je potrebné sa preukázať kupónom ZlavaDna, uhradiť zálohu za čipovú kartu (5€, záloha bude vrátená po skončení platnosti karty a jej odovzdaní). Čipová karta Vás následne počas zvoleného obdobia oprávňuje neobmedzene navštevovať fitnesscentrum.
Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Môžete cvičit, ako často chcete
  Môžete cvičit, ako často chcete
 • Otvorené denne od 7.00 do 23.00 hod.
  Otvorené denne od 7.00 do 23.00 hod.
 • Výborná poloha v priestoroch internátu
  Výborná poloha v priestoroch internátu
 • Fitko aj čisto len pre dámy
  Fitko aj čisto len pre dámy
 • Bohatá ponuka posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov
  Bohatá ponuka posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov

Ukončené
od 7,90 €

Bežná cena: 12- 32,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 043 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hektor Fitnesscentrum

Staré Grunty 36 (Mlynská dolina)
84104 Bratislava
+421 918 11 00 33

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Dyana ladyfit

Staré Grunty 36 (Mlynská dolina)
84104 Bratislava
+421 918 11 00 33

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

1
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

4
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

4
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

4
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Mohlo by sa vám páčiť