Kompletné hĺbkové čistenie pleti mikrodermabráziou alebo ultrazvukom

Abimopec Štúdio zdravia a krásy, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(15 hodnotení)

Kompletné hĺbkové čistenie pleti mikrodermabráziou alebo ultrazvukom

LokalitaAbimopec Štúdio zdravia a krásy, Bratislava – Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 14.6.2019 do 14.9.2019 podľa dostupnosti.

Bezbolestné a šetrné čistenie pleti, ktoré odstráni odumreté kožné bunky na tvári, čím ju zjemní. Vaša pokožka si vďaka tomu dokáže vytvoriť nové bunky. A vaša tvár tak zostane ešte dlho-dlho krásna, mladá, žiarivá, čistá a bez vrások.

Mikrodermabrázia je dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Zároveň slúži ako mechanický peeling, ktorý vďaka hlavici z technického diamantu odstraňuje pigmentové škvrny, vyhladí jemné vrásky a jazvy. Podporuje tvorbu kolagénu a urýchľuje fyziologický proces obnovy kože. Pre lepšie účinky pridávame do mikrodermabrázie koloidné striebro, ktoré má hlavne antibakteriálne účinky. Už po prvom ošetrení je pleť výrazne sviežejšia, presvetlenejšia a hladšia  

Ošetrenie s kozmetickým ultrazvukom bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Výsledok ošetrenia

Póry a jemmné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy ( vyrážky ) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia, hladšia a je pripravená vstrebavať účinné látky.

Diamantová mikrodermabrázia (45 min.)

Úvodná konzultácia, povrchové čistenie s čistiacim pleťovým mliečkom obohateným o panenský olej z marhuľových jadier a vitamínom E, tonizácia pleti s hydratačným tonikom s chlorofylom a vit. E, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, sérum (na výber intenzívne hydratačné, anti - akné, kolagénové, antioxidant Apple), alginátová maska (na výber: intenzívne hydratačná, proti začervenaniu, zjemňujúca s chlorofylom, proti rozšíreným cievkam, krém - podľa typu a potreby pokožky)

4v1 hĺbkové čistenie pleti s ultrazvukom a mikrodermabráziou (60 min.)

Úvodná konzultácia, povrchové čistenie s čistiacim pleťovým mliečkom obohateným o panenský olej z marhuľových jadier a vitamínom E, tonizácia pleti s hydratačným tonikom s chlorofylom a vit. E , naparenie s aromaterapiou alebo zmäkčujúca medová maska, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, čistenie pleti s ultrazvukom, mechanické dočistenie (ak je potrebné), protizápalové ošetrenie pórov s micelárnou vodou s extraktom z Pestreca mariánseho a kyseliny mliečnej, ozonizér, sérum (na výber intenzívne hydratačné, anti - akné, kolagénové, antioxidant Apple), alginátová maska (na výber: intenzívne hydratačná, proti začervenaniu, zjemňujúca s chlorofylom, proti rozšíreným cievkam, krém - podľa typu a potreby pokožky.

Bonus: regeneračno-liftingové ošetrenie očí a očného okolia za zvýhodnenú cenu (odlíčenie očí micerálnou vodou, nanesenie liftingového očného séra Ultimate Rich Lifting, nanesenie očnej krémovej masky v BIO kvalite s ceramidmi) - doplatok v štúdiu, potrebné oznámiť pri objednávaní termínu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prevádzka v Petržalke
  Prevádzka v Petržalke
 • Parkovanie na ulici alebo vo dvore po dohode
  Parkovanie na ulici alebo vo dvore po dohode
 • Možné liftingové ošetrenie očného okolia za doplatok
  Možné liftingové ošetrenie očného okolia za doplatok
 • V trvaní 45 – 60 minút
  V trvaní 45 – 60 minút
 • Ošetrenie podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu
  Ošetrenie podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu

Ukončené
od 9,90 €

Bežná cena: 27- 39,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

15 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

10

Velmi prijemne

Andrea, 28. mája 2020

Hodnotil ponuku Laminácia obočia


10

Zakaždým veľmi príjemný zážitok :)

Lucia, 4. februára 2020

Hodnotil ponuku SynCare Chemický peeling AHA/AHB ovocné...

Kontakt

Abimopec Štúdio zdravia a krásy

Handlovská 16/A
851 01 Bratislava
0944 833 613

Po - Ne: na objednávky

abimopec.recepcia@gmail.com
https://www.abimopec.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť