Zastavte čas vďaka botulotoxínu či kyseline hyalurónovej

CosMed, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zastavte čas vďaka botulotoxínu či kyseline hyalurónovej

CosMed, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov CosMed, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov (mapa)

Ukončené od 79,00 €

od 79,00 €

Bežná cena: 140 - 260,00 €

Aplikáciou botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej do vybranej časti tváre je možné redukovať mimické vrásky či zväčšiť objem pier. Tvár bude vyzerať mlado, sviežo a uvoľnene. Vek sa ešte zastaviť nedá, avšak vrásky vytvorené časom už áno.

9,3

Vynikajúce hodnotenie

33 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Väčší objem pier Väčší objem pier

Bez mimických vrások Bez mimických vrások

Aplikácia certifikovanou lekárkou Aplikácia certifikovanou lekárkou

Efekt 10 – 12 mesiacov Efekt 10 – 12 mesiacov

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

CosMed

Aplikáciou botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej do vybranej časti tváre je možné redukovať mimické vrásky či zväčšiť objem pier. Tvár bude vyzerať mlado, sviežo a uvoľnene. Vek sa ešte zastaviť nedá, avšak vrásky vytvorené časom už áno.

Botulotoxínom proti vráskam

Aj vaša tvár môže byť bez známok únavy, vyčerpania a bez rokov, ktoré tak rýchlo pribúdajú. Aplikáciou botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej do vybranej časti tváre je možné redukovať mimické vrásky, pozdvihnúť spadnuté kútiky pier či zväčšiť objem pier.

Botulotoxín sa používa na redukciu mimických vrások na tvári. Túto látku v medicíne používajú  viac ako 20 rokov oční lekári a neurológovia na zmiernenie rôznych svalových sťahov na tvári a krku u dospelých, ale i u detí. Aplikácia botulotoxínu je jedna z najúčinnejších metód odstraňovania vrások bez skalpela.

Botulotoxín po aplikácii blokuje prenos informácie na nervovosvalovom spojení, takže zasiahnutý sval sa prestáva hýbať. Po aplikácii botulotoxínu do čela ho nevieme dvíhať, po aplikácii do koreňa nosa sa nevieme hnevlivo mračiť. Výsledkom je uvoľnený výraz tváre bez tvorby mimických vrások.

Botulotoxín výborne pôsobí aj na tzv. vranie nohy, ale i vejárovité vrásky, ktoré vznikajú vo vonkajších očných kútikoch pri úsmeve.

Prirodzená mimika zostáva zachovaná aj po aplikácii botulotoxínu, takže aj keď v niektorých partiách tváre nevieme vytvoriť vrásky, nepôsobí to strnulo. Tvár vyzerá mladšie, uvoľnene, vrásky sa stratia.

Efekt je vynikajúci najmä u začínajúcich vrások a vrások žien v strednom veku. U hlbokých vrások, kde už došlo k definitívnym zlomom vo väzive a ktoré pretrvávajú aj po prerušení mimického pohybu, pristupujeme k výpĺňaniu vrások výplňovými implantátmi obsahujúcimi kyselinu hyalurónovú.

Kyselina hyalurónová

Zväčšenie pier pomocou injekčných kožných výplní je dnes bežný a veľmi žiadaný zákrok. Pomocou výplňových materiálov na základe kyseliny hyalurónovej sa zvýraznia kontúry pier, pričom sa jemne vyhladia vejárovité vrásky okolo úst. Aplikácia je rýchla, preparát sa injekčne aplikuje priamo do pokožky alebo do pier. Zákrok trvá len niekoľko minút. Výsledok je pozorovateľný okamžite. Efekt zákroku závisí od použitého výplňového materiálu.

Kyselina hyaluronová sa používa na vypĺňanie hlbších vrások a zväčšovanie pier. Je to telu vlastná látka, ktorá navyše oblasť vrásky vynikajúco hydratuje, a tým udržiava mladistvosť pokožky. Aplikuje sa vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Trvanlivosť účinku je 10 - 12 mesiacov.

Čo získate

  • aplikáciu 1 ml kyseliny hyalurónovej certifikovanou lekárkou v salóne CosMed
  • poradenstvo lekára
  • ošetrenie kyselinou hyalurónovou spravia podľa výberu zákazníka na: redukciu jemných až hlbokých vrások alebo zväčšenie pier

Pomocou zákroku zákazníkovi budú redukované (podľa výberu oblasti):

  • glabelálne ryhy (vrásky pri koreni nosa)
  • nasobiálne ryhy
  • vrásky okolo úst

Po zákroku nie je zákazník nijako obmedzený pri pobyte na slnku.

Cosmed

Parkovanie

Pri návšteve štúdia autom môžete použiť strážené parkovisko za budovou BBC 3, prístupné z Plynárenskej ulice, hneď za parkovacím domom - tam, kde bolo kedysi veľké parkovisko ORANGE. Po zazvonení vrátnikovi povedzte, že idete do Cosmedu.

 

Kontakt

CosMed

CosMed

Prievozská 6, Budova BBC3
82109 Bratislava
Slovensko
02/5341 2040, 0918 759 371


www.cosmed.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať