Simulátor lietania na Boeingu 737: Holiday Airports - z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Simulator centrum, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(22 hodnotení)

Simulátor lietania na Boeingu 737: Holiday Airports - z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

LokalitaSimulator centrum, Bratislava - Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.9.2019 do 10.12.2019 podľa dostupnosti.

Rozmýšľali ste niekedy ako a čo robí pilot počas letu? Načo všetko musí myslieť? Ako to celé vidí z pilotnej kabíny? Ako vie kedy vzlietnuť? Ako urobí nájazd na dráhu pri pristávaní? Je pilotovanie jednoduché či zložité? To všetko si teraz môžete zažiť na vlastnej koži! Zvoľte si cieľovú destináciu a môžete ísť nato :).

Simulator centrum

Simulator Pro-Solutions B737 Trainer je replika originálneho kokpitu Boeingu 737 NG fixed base simulator (statický - nepohyblivý). Ovládanie v kabíne (cockpite), panely, tlačítka, vypínače a ostatné súčasti sú identicky replikované čo sa veľkosti, vzhľadu, funkčnosti a systémových funkcií týka. Okrem samotného hardware sú veľmi podrobne simulované aj všetky systémy lietadla a avionika. Toto umožňuje osvojiť si ovládanie lietadla vo všetkých fázach letu (normálne, mimoriadne a núdzové podmienky).

​​​​Zážitok: Holiday airports 

Predstavte si, že sedíte v lietadle a letíte na svoju vytúženú letnú dovolenku. No a teraz si predstavte, že ste priamo pilotom tohto letu. To nie je iba sen, vďaka zážitku Holiday Airports si môžete vyskúšať vzlietnuť v Bratislave a pristáť na Mallorce, Menorce či Ibize.

Nemusíte sa báť, aj keď ste ešte nikdy nepilotovali, zvládnete to. Po úvodných inštrukciách si spolu s copilotom sadnete do cockpitu simulátora. Dohodnete sa na cieľovej destinácii, trase letu, pozriete si aktuálne počasie, smer vetra a pripravíte lietadlo na odlet. Svojim pasažierom sa ako pilot lietadla prihovoríte. Informujete ich o trase, dĺžke a výške letu, o aktuálnom počasí na letisku a v cieľovej destinácii a poprajete im príjemný let. 

Lietadlo je pripravené na odlet a vy môžete vzlietnuť. Po prelete vašej trasy sa dostávate do bodu, kedy treba lietadlo pripraviť a zahájiť postupné klesanie. Počas celého trvania letu copilot konzultuje trasu a vysvetľuje postupy, ktoré je potrebné počas letu robiť. Keď sa let presunie do bodu, kedy je potrebné zahájiť klesanie, dá vám copilot potrebné inštrukcie na klesanie a následné pristátie na letisku v cieľovej destinácii. Pred ostrým pristátím si s copilotom prvé pristávanie nacvičíte. Po následnom  pristátí na letisku vás ešte čaká presunutie lietadla z pristávacej dráhy na gate. 

Po absolvovaní tohoto letu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní simulátora Boingu 737.

Ako to celé prebieha?

No predsa ako pri reálnom lete na dovolenku... Vzlietnete, vystúpate do letovej hladiny, počas stúpania budete plniť úlohy dopravného pilota, vypnete znamenie Fasten Seatbelts, prečítate svojim pasažierom hlásenie pilota o výške letu, dĺžke letu, trase letu, aktuálnom počasí vonku a finálnej destinácii (toto hlásenie si pripravíte spolu s copilotom (inštruktorom) na základe informácii z palubných prístrojov). Po tomto sa let presunie tesne pred bod zahájenia klesania, s copilotom si spravíte krátky briefing, nasleduje klesanie, priblíženie a tzv. touch and go (jeden okruh podľa predpísanej procedúry – aby ste si precvičili pristátie), finálne pristátie a odrolovanie na stojanku (gate) v cieľovej destinácii.

 

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
  Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
 • Zážitky pre začiatočníkov aj pokročilých
  Zážitky pre začiatočníkov aj pokročilých
 • Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla
  Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla
 • Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou
  Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou
 • Skvelé hodnotenia zákazníkov
  Skvelé hodnotenia zákazníkov

Ukončené
79,00 €

Bežná cena: 118,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

22 hodnotení

14 zákazníkov odporúča

10

Bol to darček, z ktorého bol obdarovaný nadšený a bol to príjemný zážitok aj pre nás divákov. Vrelo odporúčame.

Andrea, 17. decembra 2019

Hodnotil ponuku Simulácia lietania: Holiday Airports (60...


10

Velmi prijemny instruktor Juraj, vsetko povysvetloval, maximalna spokojnost. Urcite odporucam. Je fajn vidiet cloveka, ktory je zapaleny pre to, co robi.

Lucia, 15. novembra 2019

Hodnotil ponuku Simulácia lietania: Holiday Airports (60...

Kontakt

Simulator centrum

Simulator centrum

Gruzínska ul.
82105 Bratislava

Otváracie hodiny pre verejnosť (prevádzková doba simulátora):
Streda– Piatok: od 16.00 do 20.00 hod.
Sobota – Nedeľa: 11.00 do 18.00 hod.
(zmena otváracích hodín vyhradená)

info@simulatorcentrum.sk
www.simulatorcentrum.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

5
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

5
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

5
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

5
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

5
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť