Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku

  Rastislav Repčík - Vyhliadkové lety, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 48 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

9 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Lebo vidieť svet z inej perspektívy je jeden z najkrajších zážitkov vôbec! Výber trasy letu je na vás. Môžete fotiť, natáčať video, zdieľať a podeliť sa tak o zážitky s priateľmi. Navyše zažijete rozhovor pilota a riadiacich letovej prevádzky a dovolia vám pilotovať! Dobré, že?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pocit voľnosti v obrovskom priestore bez obmedzení
 • Zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda
 • Výhľad z vtáčej perspektívy
 • Vhodné ako darček
 • Len 15 min. autom od Bratislavy

V cene je zahrnuté

 • Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku pre 1 osobu
 • Zoznámenie sa s technikou pilotáže lietadla, komunikácie pilotov a riadiacich vzdušného riadeného priestoru, samotný let
 • Presný postup: kontrola lietadla, bezpečnostné poučenie, podanie letového plánu, samotný let podľa dohodnutých pravidiel
 • Lokalizácia zariadenia: Tomášov - Malý Madarás
 • Lieta sa na: slovenskom lietadle EUROFOX 3K Tow 2018

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019.
 • Po dohode možné vykonať let aj z iných letísk ako: Nové Zámky, Šuriany, Nitra, Trnava alebo z Dubovej pri Modre
 • Termín letu je  možný kedykoľvek, ale len za vhodných poveternostných podmienok

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0915 900 599 alebo e-mailom na adrese rastislav.repcik@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Zdravotný stav, ktorý nie je možné akceptovať:
 • tehotenstvo a kojenie
 • závažné kardiovaskulárne ochorenia
 • poruchy zrážanlivosti krvi
 • osoby s kardiostimulátorom
 • vážne formy diabetu
 • vysoký krvný tlak
  • Zobraziť viac
  • kinetóza, aviofóbia
  • užívanie sedatívnych, upokojujúcich liečiv

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 571 486 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Rastislav Repčík - Vyhliadkové lety

Fialková 681
900 46 Most pri Bratislave
0915 900 599

rastislav.repcik@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (10 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana (12 km)

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

Kuchajda

Kuchajda (12 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Petržalská hrádza

Petržalská hrádza (12 km)

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra (12 km)

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE (13 km)

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (13 km)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (14 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (14 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (14 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (14 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce (14 km)

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.