Základný kurz rybolovu pre začiatočníkov

Milan Vanko - Športový rybolov, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

49,90 €

Bežná cena
75,00 €
Ušetríte
25,10 €

Základný kurz rybolovu pre začiatočníkov

  Milan Vanko - Športový rybolov, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 16.8.2019 do 1.11.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Len vy, rybársky prútik a božské ticho. Kedy ste naposledy len tak 4 hodiny rozjímali a konečne vypli? Pri rybách to veru zvládnete hravo. A aby ste vedeli ako na nich, na tomto kurze sa naučíte, ako si nahodiť udicu, ako ich správne zakŕmiť či rôzne tipy a triky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre všetkých, ktorých zaujíma rybolov, ale nevedia, ako na to
  Pre všetkých, ktorých zaujíma rybolov, ale nevedia, ako na to
 • Nemusíte mať rybárske skúsenosti ani vlastnú výstroj
  Nemusíte mať rybárske skúsenosti ani vlastnú výstroj
 • Naučia vás ako zakrmovať, nahodiť udicu a správne zdolať rybu
  Naučia vás ako zakrmovať, nahodiť udicu a správne zdolať rybu
 • 4 hodiny na súkromnom jazere
  4 hodiny na súkromnom jazere
 • Oddych ako vyšitý
  Oddych ako vyšitý

V cene je zahrnuté

 • Zapožičanie udíc (chytanie na dve udice)
 • Vstup na sukromné jazero v dĺžke 4 hod.
 • Krmino
 • Návnady
 • Inštruktor

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 16.8.2019 do 1.11.2019.
 • Na výber z viacerých jazier, to konkrétne, na ktorom bude prebiehať kurz, zvolí poskytovateľ tesne pred uskutočnením kurzu (zavisí to od obsadenosti, počasia...)
 • Lovia sa kaprovité druhy rýb na dva prúty po jednom nadväzci
 • Je potrebné dodržiavať rybársky poriadok na rybníku a to najmä, že všetky ryby je rybár povinný ihneď vrátiť do vody
 • Pri odháčkovaní treba brať ohľad na zdravie chytenej ryby
 • Je zakázané ryby prenášať a vynášať na hrádzu

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 902 923 323
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Kapacita kurzu max. 5 ľudí

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 079 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Milan Vanko - Športový rybolov

Bratislava
841 01 Bratislava
0902 923 323

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (do 100 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (600 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slavín

Slavín (700 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (800 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (800 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (900 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.