Oddych v morskej vode termálneho kúpaliska Novolandia - termálny výplavový bazén a wellness

Termálne kúpalisko NOVOLANDIA, Okres Lučenec - Rapovce

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(60 hodnotení)

Oddych v morskej vode termálneho kúpaliska Novolandia - termálny výplavový bazén a wellness

LokalitaTermálne kúpalisko NOVOLANDIA, Okres Lučenec - Rapovce (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.10.2019 do 31.7.2020 podľa dostupnosti.

Uvoľnite svoje telo aj myseľ v termálnej morskej vode Novolandie. Do sýta si zaplávajte v bazénovom svete. Následne sa môžete presunú do saunového sveta a vypotiť sa v každej jednej saune. Bublinky vo vírivke vás dokonale pomasírujú. Až 3 hodiny relaxu v tomto termálnom komplexe vám zaručia, že si poriadne oddýchnete.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Geotermálna voda má blahodárne účinky na ľudský organizmus
  Geotermálna voda má blahodárne účinky na ľudský organizmus
 • Termálny výplavový bazén
  Termálny výplavový bazén
 • Fínska, infra a bylinná parná sauna, soľný parný kúpeľ a ochladzovacím bazénikom a fínskym vedrom
  Fínska, infra a bylinná parná sauna, soľný parný kúpeľ a ochladzovacím bazénikom a fínskym vedrom
 • Vírivka, vyhrievaná lavica, laconium, atrakčné sprchy
  Vírivka, vyhrievaná lavica, laconium, atrakčné sprchy
 • Aquabar na občerstvenie
  Aquabar na občerstvenie

Ukončené
11,90 €

Bežná cena: 15,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

60 hodnotení

46 zákazníkov odporúča

10

Sauny výborné, nechyba ochladzovaci bazen, čisto , neustale upratuju, personál milí, detsky bazén postačuje nakoľko zariadenie nie je určené ako atrakcie , nizka cena.

Helga, 25. októbra 2019

Hodnotil ponuku 3-hodinový vstup pre 1 osobu


9,6

Welnes je útulné a čisté.

Richard, 10. októbra 2019

Hodnotil ponuku 3-hodinový vstup pre 1 osobu

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Termálne kúpalisko NOVOLANDIA

Termálne kúpalisko NOVOLANDIA

Ulica Samota 269/1
985 31 Rapovce
+421 917 114 847

thermalpark.novolandia@gmail.c...
www.aquaparknovolandia.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Mučínska jaskyňa

Mučínska jaskyňa

12 metrov dlhá jaskyňa je výnimočná tým, ako vznikla - zvetraním zvaleného zuhoľnateného stromu, ktorý pred vekmi pokryl sopečný popol. Aj dnes môžete na jej stenách vidieť... Viac odtlačky listov a konárov. Je voľne prístupná verejnosti a vedie k nej chodník z obce Mučín.

11
km
Zrúcanina Hradu Fiľakovo

Zrúcanina Hradu Fiľakovo

hrad bol kedysi významným najmä v boji proti Turkom, ktorí ho ale nakoniec aj tak obsadili. V tureckom vlastníctve zostal takmer 40 rokov. Stal sa centrom tzv. fiľakovského... Viac sandžaku (turecký správny okres), ktorý zahŕňal celé Poiplie. V bašte je zriadená expozícia histórie hradu a mesta. V hornom hrade možno nájsť zvyšky paláca, strážnu vežu a polkruhovú delovú baštu (tzv. hodinovú). Z hradu sa ponúka nádherný výhľad na mesto a jeho okolie. Turisti tu nájdu náučný chodník ktorý okrem histórie hradu približuje geologickú minulosť hradného vrchu.

12
km
Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ sa vypína na kopci nad obcou Halič. V minulosti bol viackrát rekonštruovaný, naposledy na krásny zámocký hotel. Súčasťou zámku sú priekopa, baroková fontána a park z ... Viac18. storočia.

14
km
Tatárske pivnice

Tatárske pivnice

Počas vpádu Tatarov na naše územie boli miestni obyvatelia nútení vymyslieť, ako zachrániť svoj majetok prípadne vlastné životy. V 16. storočí preto vyhĺbili do zeme diery, ktoré... Viac slúžili ako pivnice alebo skrýše. Dnes su verejnosti dostupné po turistickom chodníku.

14
km
Kaštieľ Imra Madácha

Kaštieľ Imra Madácha

Nachádza sa tu stála expozícia spisovateľa a dramatika Imreho Madácha a ďalších spisovateľov, ktorí sa narodili, žili a tvorili v tomto regióne. Je zariadený pôvodným nábytkom a... Viac predmetmi osobnej potreby dokumentujúcimi jeho život a dielo. Pri kaštieli v parku sa nachádza Madáchova hrobka. Expozícia je súčasťou Múzea kultúry Maďarov na Slovensku.

15
km
Aquathermal Strehová

Aquathermal Strehová

V letných mesiacoch ponúka návštevníkom oddych a osvieženie v piatich bazénoch, v ktorých sa teplota vody pohybuje v rozmedzí 26 - 36 °C. Areál kúpaliska ponúka široký výber... Viac stánkov s občerstvením a dve reštaurácie, zahŕňa aj autokemping, areál chatiek a parkovisko. Aktívny oddych zabezpečuje tenisový kurt a viaceré ihriská, na ktorých je možnosť hrať minigolf, futbal, volejbal a nohejbal.

16
km
Rozhľadňa na Karanči

Rozhľadňa na Karanči

20 metrov vysoká rozhľadňa sa nachádza na hranici s Maďarskom na vrchu Karanč. Vedie k nej značený turistický chodník z obce Šiatorská Bukovinka a z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac šuroký výhľad na slovenskú aj na maďarskú stranu.

18
km
Hrad Šomoška

Hrad Šomoška

Hrad Šomoška je jednou z najkrajších zrúcanín hradu na Slovensku. Leží v bezprostrednej blízkosti maďarských hraníc na čadičovom brale. Návštevníci hradu Šomoška určite... Viac neprehliadnu unikátny prírodný útvar Kamenný vodopád. Nachádza sa na severovýchodnej strane hradného kopca a je tvorený z vejára šesťbokých kamenných čadičových stĺpcov. V blízkosti vodopádu môžeme navštíviť aj tzv. kamenné more - veľkú plochu uprostred lesa tvorenú len kameňmi.

19
km
Poltár - Turecký kamenný most

Poltár - Turecký kamenný most

Turecký most cez rieku Ipeľ v Poltári, na juhu stredného Slovenska, je tretím najstarším zachovaným mostom svojho druhu na Slovensku. Most pochádza z obdobia tureckej nadvlády nad... Viac týmto regiónom v rokoch 1554 až 1593.

20
km
Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž sa vďaka svojej výbornej polohe na juhu Slovenska stala obľúbeným cieľom pre turistov a rekreantov najmä počas letnej sezóny. Patrí medzi najteplejšie vodné nádrže na... Viac našom území. Dovolenkári si tu môžu požičať člny, surfy, vodné bicykle a iné športové potreby, využívať volejbalové ihriská a stolnotenisové kurty.

21
km
Kamenný vodopád a kamenné more Šomoška

Kamenný vodopád a kamenné more Šomoška

9 m vysoký kamenný vodopád májdete pri obci Šiatorská Bukovinka, pod hradom Šomoška. Vznikol stuhnutím lávy sopky asi pred 4 000 000 rokmi. Neďaleko sa náchádza kamenné more... Viac tvorené úlomkami čadičových stĺpov, ktoré boli použité pri výstavbe miestneho radu.

21
km
Hrad Hajnáčka

Hrad Hajnáčka

Na čadičovom vŕšku nad obcou Hajnáčka sa nachádzajú zvyšky pevnosti z 13. storočia. Zrúcaniny dnes už viac menej splývajú so skalou stále tu však môžete vidieť napríklad schody... Viac vytesané priamo do skaly. Skalné bralo je vyhlásené za prírodnú rezerváciu a naskytne sa vám odtiaľ výhľad na široké okolie.

Mohlo by sa vám páčiť