Jump Arena – jedinečné trampolínové centrum na Slovensku

Jump Arena, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(105 hodnotení)

Jump Arena – jedinečné trampolínové centrum na Slovensku

LokalitaJump Arena, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 11.9.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Skoč si pre radosť! Rôzne druhy skokov a výskokov, pokusy o saltá, chodenie po lane, zoskok z veže do air bagu, penová jama a presne hodina na objavovanie, čo všetko dokážeš. V JUMP ARENE v Bratislave budeš mať dispozícii všetky atrakcie, ktoré len nájdeš a je len na tebe, čo vyskúšaš. Tak smelo do skákania! Teraz navyše aj bonus – hra v laser zóne.

Príď si len tak zaskákať, máš minimálne hodinu na objavovanie svojich schopností a limitov. K dispozícii máš všetky atrakcie. V JUMP ARENE nájdeš:

27 pospájaných trampolín

Zaskáč si a zabávaj sa. Ak budeš mať chuť vyskúšaj aj základné akrobatické prvky ako je odrazenie z kolien alebo zo sedu. Pre zvládnutie salta vzad môžeš využiť naklonené trampolíny. Na nácvik náročnejších akrobatických prvkov skús penovú jamu.

Smečovanie: Slam Dunk Contest

Toto musíš dať! Poriadne sa odraz a zasmečuj!

Vybíjaná: Ultimate Dodgeball

Ideálna zábavka pre teba, tvoju partiu alebo skupinu hráčov, ku ktorej sa môžeš pridať. Loptou sa snažíš zasiahnuť hráča súperovho tímu, a naopak vyhnúť sa jeho útokom. V JUMP ARENE pritom využívaš vlastnosti trampolíny, vyhýbaš sa výskokmi a uhýbacími manévrami, pričom môžeš využiť aj bočné naklonené trampolíny.

Penová jama

Odraz sa z trampolíny, zaži beztiažový stav a uži si mäkký dopad ako do perinky. Penová jama je taktiež ideálna na tréning pokročilejších akrobatických trikov.

Skoky z veže do air bagu

Zažiješ adrenalín voľného pádu. Veže sú vysoké od 2 do 2,5 metra. Po skoku dopadneš do vzduchom naplneného air bagu. Môžeš si tak vyskúšať koordinovanie tela počas letu. Alternatívou skoku do air bagu z veže je skok z trampolíny.

Chôdza a skákanie na lane

Chôdzu po lane určite poznáš. U nás je jej tréning maximálne bezpečný. Ak aj spadneš, dopadneš do penovej jamy s molitanovými kockami. JUMP ARENA je ideálnym miestom na tvoje prvé kroky po lane. Je vhodná aj pre pokročilých, pretože tu môžu bezpečne trénovať skoky a náročnejšie triky.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 1. trampolínová aréna na Slovensku
  1. trampolínová aréna na Slovensku
 • 27 pospájaných trampolín, penová jama, airbag, slackline, slam dunk
  27 pospájaných trampolín, penová jama, airbag, slackline, slam dunk
 • Vhodné pre všetky decká od 3 rokov a dospelých
  Vhodné pre všetky decká od 3 rokov a dospelých
 • Vlastná kuchyňa s ponukou chutných teplých jedál + sladké mňamky
  Vlastná kuchyňa s ponukou chutných teplých jedál + sladké mňamky
 • Na Ivanskej ceste 30/D v Bratislave
  Na Ivanskej ceste 30/D v Bratislave

Ukončené
od 7,90 €

Bežná cena: 9,90 - 15,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

105 hodnotení

64 zákazníkov odporúča

10

Super miesto - deti sa do sýta vyjašili.

Michal, 9. decembra 2019

Hodnotil ponuku Základné vstupné pre jednu osobu do Jump...


10

Milý, ochotný a ústretový personál, hra sa našim chlapcom páčila, bola to proste zábava :-).

Marta, 14. novembra 2019

Hodnotil ponuku Základné vstupné pre jednu osobu do Jump...

Kontakt

Jump Arena

Jump Arena

Ivánska cesta 30/D
821 04 Bratislava
02/2086 2411

Pondelok - Piatok 14:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa 09:00 - 21:00

info@jumparena.sk
jumparena.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Jump Arena

Laser Zone

Ivánska cesta 30/D
82104 Bratislava
0904 563 631

info@laserzone.sk
www.laserzone.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

6
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

6
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

6
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

6
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

6
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

6
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

6
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

6
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

6
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

6
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Mohlo by sa vám páčiť