Kúpeľný pobyt v Piešťanoch s polpenziou

Hotel Pavla****, Piešťany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Kúpeľný pobyt v Piešťanoch s polpenziou

LokalitaHotel Pavla****, Piešťany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 17.9.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Majte zopár dní len pre seba a svoje zdravie. Hotel Pavla v srdci Piešťan si pre vás pripravil neodolateľné pobytové balíky, v ktorých vás okrem chutnej polpenzie, štýlových izieb a skvelej polohe čakajú aj procedúry. Ponorte sa do horúcej vody s liečivými sírnymi minerálmi, nechajte svoje telo zabaliť alebo vstúpte do prírodného bazéna s bahnom, cez ktoré vyviera vyhľadávaný piešťanský prameň.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Chutná polpenzia počas pobytu
  Chutná polpenzia počas pobytu
 • Procedúra so sírnou minerálnou vodou
  Procedúra so sírnou minerálnou vodou
 • Ubytovanie pre dieťa do 2 rokov vrátane zadarmo
  Ubytovanie pre dieťa do 2 rokov vrátane zadarmo
 • Voda v bazéne má 36 – 40 °C
  Voda v bazéne má 36 – 40 °C
 • Procedúry v dome IRMA – klenot kúpeľnej architektúry
  Procedúry v dome IRMA – klenot kúpeľnej architektúry

Ukončené
od 99,00 €

Bežná cena: 149- 449,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

8,0

Škoda, že celkový dojem pokazila mladá čašníčka, ktorá nám "servírovala" večeru druhý deň pobytu - víno nám priniesla po pol hodine, predjedlo (z trojchodového menu) až po ďalšej polhodine... Ostatní kolegovia sa snažili maximálne.

Alexander, 8. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt Pavla Minerál pre 2 osoby na 3 noci v...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Hotel Pavla****

Sad Andreja Kmeťa 76
921 01 Piešťany
+421 33 774 3 4 22

Check in od 14:00 – Check out do 12:00

info@hotelpavla.com
https://www.hotel-pavla.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

2
km
Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

4
km
Sĺňava

Sĺňava

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

7
km
Čertova pec

Čertova pec

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

7
km
Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

9
km
Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

10
km
Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

11
km
Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

12
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

16
km
Čachtický Hrad

Čachtický Hrad

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

17
km
Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

19
km
Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Mohlo by sa vám páčiť